Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Šaldymo dėžių remontas užsakomas ir internetu

  Šiandien labai dažnai, tiek kalbant apie privačius asmenis, tiek apie įmones, dažnai pasirenkama alternatyva užšaldyto  maisto produktų laikymui – šaldymo dėžės. Jos yra gana patvarios ir ekonomiškos. Tačiau, kaip ir bet kuris kitas buitinis prietaisas, jis ima ir sugenda. Tuomet reikalingas šaldymo dėžių remontas. Meistrai Vilniuje jums gali suteikti gana greitas ir kokybiškas šių buitinių prietaisų remonto paslaugas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Pasitikėkite solidžia specialistų komanda

  Įmonės „Salvata“ specialistai turi neįkainojamus praktikos įgūdžius bet kokiuose buitinės technikos remonto darbuose. Tą puikiai iliustruoja ir mūsų  klientų gausus ratas bei garsūs vardai: DNB, „Endemik“, „Euro vaistinė“, „Žemaitijos pienas“, „Biovela“ ir kt. Be to, specialistai visuomet pasiruošę ne tik pristatyti sugedusias ar trūkstamas prietaisų dalis, atlikti bet kokius remonto darbus, bet ir pasidalinti patirtimi, kaip prižiūrėti šaldymo dėžes, kad jos tarnautų kaip įmanoma ilgiau. 

   

  Pakaitinės buitinės technikos suteikimas

  Kaip žinia, šaldymo dėžės gali talpinti gana didelį užšaldyto maisto kiekį. Todėl,  joms sugedus, labai aktualu, jog šaldymo dėžių taisymas būtų atliktas kuo greičiau. Suprasdami šią problemą, mūsų specialistai jums pateiks pakaitinės buitinės technikos pasiūlymą tuo atveju, jeigu  šaldymo dėžių remontas bus šiek tiek ilgesnis nei tikėjotės. 

   

  Meistras į namus – greita ir patogu

  Dar vienas svarbus privalumas, kurį pasirengus jums pasiūlyti „Salvata“ – meistras į namus. Jums tereikia įmonės puslapyje užpildyti užklausos formą. Bet kokiu atveju, mūsų specialistai Vilniuje ir už jo ribų jums pasiruošę padėti. Į „Salvata“ meistrus galite kreiptis jau dabar telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į mūsų remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT- 03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2