Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  • Skalbimo mašina pradėjo kelti daugiau triukšmo?
  • Atlikus skalbimą, vanduo nepasišalina iš būgno?
  • Skalbyklė pakimba skalbimo metu, neįsijungia, ekrane rodo gedimą?
  • Skalbimo terminas pasidarė ilgesnis nei anksčiau?
  • Negalite atidaryti durelių?
  • Sutriko skalbimo programų veikla?
  • Į būgną be perstojo bėga vanduo?
  • Iš skalbimo mašinos sklinda degėsių kvapas?

  Nesvarbu, gedimas didelis ar mažas – Salvata meistrai pasiruošę Jums padėti! Skalbimo mašinų remontas Vilniuje ir Vilniaus miesto rajone! Patikėkite savo buitinę techniką tikriems profesionalams. Vertiname sąžiningą, kruopštų ir kokybišką darbą, todėl garantuojame, kad mūsų meistrai suteiks aukštos klasės remonto paslaugas.

  Taip pat teikiama skalbimo mašinų remontą Kaune

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  KAS MES?

  NUO 1995-ŲJŲ METŲ SPECIALIZUOJAMĖS BUITINĖS TECHNIKOS REMONTO, PAJUNGIMO SRITYSE. SAVO PASLAUGAS TEIKIAME VILNIUJE. NUO 2014-ŲJŲ MŪSŲ MEISTRŲ MEILĖ DARBUI DEŠIMT METŲ IŠ EILĖS YRA VERTINIMA PATIKIMUMO SERTIFIKATAIS. PO TIEK METŲ, TIEK PATENKINTŲ KLIENTŲ ŠYPSENŲ, GALIME RAMIA ŠIRDIMI TEIGTI, KAD PUIKIAI IŠMANOME SAVO DARBĄ. NETIKITE?

  Kodėl verta kviesti SALVATA meistrus?

  Tam, kad šį idealą įgyvendintume, remonto darbams skiriame išskirtinį dėmesį, reaguojame efektyviai ir dedame visas pastangas, kad technikos gedimai nesukeltų Jums diskomforto.

  PAŽVELKITE Į SKAIČIUS!

  • Per mūsų egzistavimo laiką suremontavome, prijungėme ir aptarnavome daugiau nei 100 tūkstančių prietaisų.
  • Bendradarbiaujame su 3000+ žinomiausių Lietuvos įmonių, institucijų ir organizacijų.
  • Visi mūsų skalbimo mašinų, džiovyklių, indaplovių, šaldytuvų ir t. t. meistrai yra sukaupę ne mažesnį nei 10 metų patirties bagažą.
  • Atlikę skalbimo mašinos remontą, įrenginiui ir pakeistoms jo dalims suteiksime iki 24 mėnesių garantiją.
  • Kai darbas šaukia – nesnaudžiame. Dirbame 7 dienas per savaitę, įskaitant ir švenčių dienas.
  • Jeigu kreipsitės darbo dienomis, skalbyklę suremontuosime per 24 val. po užregistruoto iškvietimo.

  IR NE TIK Į JUOS:

  • Siūlome konkurencingas kainas.
  • Jūsų technikos remonto darbai bus patikėti kvalifikuotiems, įgudusiems specialistams, kurie gerbia savo darbo etiką.
  • Esame greiti ir patikimi. Į iškvietimus reaguojame itin sparčiai, darbus atliekame atsakingai.
  • Mūsų prioritetas – ilgalaikių santykių užmezgimas su kiekvienu klientu.
  • Kol darbuosimės prie skalbyklės taisymo, į Jūsų namus atgabensime pakaitinę techniką nemokamai!
  • Remontuojame visų gamintojų skalbimo mašinas! Adler, AEG, Beko, Bosch, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hansa, Hoover, Hotpoint, Indesit, LG, Miele, Panasonic, Ravanson, Samsung, Sharp, Siemens, VestFrost, Whirlpool, Zanussi ir daugelį kitų!

  LEISKITE PASIRŪPINTI MUMS – SALVATA

  Suprantame, kad sugedusi skalbyklė, besikaupiantys neplauti rūbai – išties opi ir nemaloni problema, tačiau nepulkite iškart į parduotuvę pirkti naujo prietaiso.
  Pirmiau, paskambinkite mums 8 700 800 95, išsiaiškinkite remonto kainą ir tik tada priimkite tinkamą sprendimą. Juk dažniausiai remontuoti yra daug pigiau, nei pirkti naują!

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  Džiaugiamės galėdami pagelbėti tiek daug žmonių kiekvieną dieną. Kruopščiai peržiūrime Jūsų atsiliepimus, ir teigiamus, ir ne visada pozityvius. Itin vertiname kritiką, juk ji mums padeda augti! Toks požiūris leido suburti ištikimą klientų bazę. Tai taip pat kiekvieną dieną skatina tobulėti ir siekti aukščiau.

  Domina Salvata meistrų kompetencija? Niekas geriau to neparodys už mūsų klientų atsiliepimus. Susipažinkime!

  4,2

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  washing-machine-ico

  SKALBIMO MAŠINŲ REMONTO KAINOS

  Šiais laikais parduotuvėse galima įsigyti galybę įvairių skalbimo mašinų. Visos jos skiriasi savo techniniais parametrais ir struktūra. Dėl šios priežasties, deja, bet negalime pateikti universalaus kainų sąrašo. Į kiekvieną iškvietimą reaguojame kaip į unikalų atvejį, todėl tik patyrusiam meistrui atidžiai apžiūrėjus jūsų skalbimo mašiną, nustačius jos gedimo pobūdį ir lygį, galime pateikti kainos pasiūlymą.

  Absoliučia dauguma atvejų, skalbimo mašinų remonto kainą įvertiname blaiviu protu, t. y. tik atsižvelgę į visus išvardintus kriterijus. Klientui yra paaiškinamas skalbyklės gedimo pobūdis, galima to priežastis. Sudaromas reikiamų detalių sąrašas, nustatomas skalbyklės gedimo pašalinimui būtinas meistro darbo laikas.

  PASLAUGA DARBO KAINA ATLIKIMO LAIKAS GARANTIJA
   Meistro atvykimas  NEMOKAMAI*  Per 24 val.**  –
   Gedimo nustatymas  NEMOKAMAI*  10-40 min.  –
   Mygtuko pakeitimas  Nuo 55 EUR  30-50 min.  6 mėn.
   Durelių rankenos keitimas  Nuo 55 EUR  30-40 min.  6 mėn.
   Durelių vyrių keitimas  Nuo 55 EUR  20-30 min.  6 mėn.

  * Ši paslauga apmokestinama 45,00 eurais, jeigu: 1. meistrui įvertinus gedimą, buvo nustatyta, kad skalbimo mašina jau yra nebepataisoma, 2. klientas dėl asmeninių priežasčių nutarė remonto paslaugų atsisakyti, 3. taisyti neapsimokėjo.
  ** Tai preliminarus laiko tarpas, per kurį dažniausiai sutvarkome skalbykles. Iškvietus Salvata meistrus savaitgaliais, tvarkymo laikas gali varijuoti.

  REMONTUOTI AR PIRKTI NAUJĄ SKALBYKLĘ?

  Iš patyrimo galime teigti, kad mūsų siūloma skalbimo mašinos taisymo kaina yra santykinai žema. Todėl, jeigu vis dar svarstote ar derėtų kreiptis į meistrus, ar verčiau išmesti senąjį prietaisą ir įsigyti naują – stabtelkite. Nepriimkite sprendimo neapgalvoję. Galbūt gedimas yra visiškai nesudėtingas ir pakeitus vos kelias detales, skalbimo mašina tarnaus dar ilgus metus. Susisiekite su mumis – noriai atvyksime į Jūsų namus ir apžiūrėsime techniką. Nustatysime remonto kainą, o tada galėsite įvertinti kas labiau apsimoka.

  SALVATA MEISTRŲ DARBO LAIKAS:

  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS:

  Antradienis:

  Pirmadienis:

  Trečiadienis:

  Ketvirtadienis:

  Penktadienis:

  Šeštadienis:

  Sekmadienis:

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  REMONTO CENTRAS:

  Antradienis:

  Pirmadienis:

  Trečiadienis:

  Ketvirtadienis:

  Penktadienis:

  Šeštadienis:

  Sekmadienis:

  8-18 val.

  8-18 val.

  8-18 val.

  8-18 val.

  8-18 val.

  10-14 val.

  nedirbame

  SALVATA MEISTRŲ DARBO LAIKAS

  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS:

  REMONTO CENTRAS:

  Pirmadienis:

  Antradienis:

  Trečiadienis:

  Ketvirtadienis:

  Penktadienis:

  Šeštadienis:

  Sekmadienis:

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  Pirmadienis:

  Antradienis:

  Trečiadienis:

  Ketvirtadienis:

  Penktadienis:

  Šeštadienis:

  Sekmadienis:

  8-18 val.

  8-18 val.

  8-18 val.

  8-18 val.

  8-18 val.

  10-14 val.

  nedirbame

  Skalbimo mašinų remontas Vilniuje ir Vilniaus rajone

  Skalbimo mašinas ir kitą buitinę techniką remontuojame Vilniuje ir Vilniaus raj. (50 kilometrų spinduliu aplink miestą).

  Šioje sekcijoje aptarsime dviejų paslaugų teikimo būdų pliusus bei minusus, kurie tikimės, kad padės lengviau apsispręsti, kuris metodas Jums yra priimtinesnis ir lokacine prasme patogesnis. Salvata servisas siūlo dvi paslaugų teikimo alternatyvas:

  1.
  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

  Skalbimo mašinų meistro iškvietimas į namus

  Salvata suteikia galimybę išsikviesti profesianalų buitinės technikos meistrą į namus! Tiek, privatūs, tiek verslo klientai gali kreiptis pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o sekmadieniais nuo 10 val. Iki 16 val. Užsakyti meistro paslaugas galite dviem būdais: susisiekę telefonu arba užpildę ir išsiuntę užklausą internetu.

  Sugedusi skalbyklė, tai ne kavos aparatas. Jos būna sunkios, didelės. Tam, kad galėtumėte pristatyti savo buitinę techniką į remonto centrą Vilniuje, neretai gali prireikti talpesnio automobilio. Suprantama, kad tokias galimybės turi toli gražu ne visi, todėl Salvata meistrai yra pasiruošę atvykti į Jūsų namus ir sutaisyti neveikiančią techniką!

  2.
  PRIETAISO PRISTATYMAS Į REMONTO CENTRĄ Adresas: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės).

  Technikos taisymas remonto centre

  Salvata buitinės technikos remonto centras dirba nuo 9 val. iki 18 val. pirmadieniais ir ketvirtadieniais, o penktadieniais nuo 9 val. iki 17 val. Pristačius skalbimo mašiną į centrą – Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius – Jums nereikės mokėti 35 € mokesčio remonto atsisakymo metu ar tada, kai skalbyklės taisymas tiesiog neapsimokės. Meistrai atidžiai apžiūrės Jūsų techniką ir identifikuos gedimą nemokamai.

  Taigi, atvykę į centrą galėsite sutaupyti, išsikvietę meistrą į namus – mėgautis savo namų komfortu ir papildomų rūpesčių nebuvimu.

  VILNIUJE

  Veikiame visame Vilniaus mieste! Tad visiškai nesvarbu, kuriame mikrorajone gyvenate: Naujojoje Vilnioje, Viršuliškėse, Senamiestyje, Balsiuose, Lazdynuose, Grigiškėse, Fabijoniškėse, Antakalnyje, Žvėryne, Žirmūnuose, Šnipiškėse, Naujamiestyje ar kur kitur, kvieskite Salvata meistrus! Atvyksime greitai ir suremontuosime sugedusį prietaisą!

  VILNIAUS RAJONE

  Dirbame 50 km. spinduliu aplink Vilnių, todėl noriai atkeliausime ir į mažesnius miestus bei kaimus. Elektrėnai, Šalčininkai, Širvintos, Švenčionys, Trakai ar Ukmergė yra Jūsų miestas? Kvieskite patikimą buitinės technikos meistrą šiandien!

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Kokias skalbimo mašinas taisome?

  Salvata meistrai taiso visų tipų skalbykles: įmontuojamas, pakraunamas iš priekio, pakraunamas iš viršaus, automatines, pusiau automatines, skalbykles – džiovykles ir pan. Kasdien susiduriame su įvairiais prietaisais ir gedimais, tad bus išties sunku nustebinti mūsų meistrą kažkuo unikaliu!

  Tvarkome ne vien tik buitinę techniką. Neretai sulaukiame iškvietimų ir iš biznio atstovų, skalbyklų. Profesionalios technikos taisymas dažnai gali būti sudėtingesnis, reikalaujantis papildomos patirties. Laimei, Salvata meistrai yra gerai apmokyti ir pramoninių skalbimo mašinų remonto paslaugą teikia aukščiausiame lygyje.

  Kokių gamintojų techniką taisome?

  Taisome praktiškai visų prekinių ženklų skalbimo mašinas. Vargu ar yra skalbyklė, su kuria nei vienas Salvata meistras nebūtų susidūręs anksčiau!

  PAKAITINĖ TECHNIKA

  Šiais laikais parduotuvėse galima įsigyti galybę įvairių skalbimo mašinų. Visos jos skiriasi savo techniniais parametrais ir struktūra. Dėl šios priežasties, deja, bet negalime pateikti universalaus kainų sąrašo. Į kiekvieną iškvietimą reaguojame kaip į unikalų atvejį, todėl tik patyrusiam meistrui atidžiai apžiūrėjus jūsų skalbimo mašiną, nustačius jos gedimo pobūdį ir lygį, galime pateikti kainos pasiūlymą.
  Absoliučia dauguma atvejų, skalbimo mašinų remonto kainą įvertiname blaiviu protu, t. y. tik atsižvelgę į visus išvardintus kriterijus. Klientui yra paaiškinamas skalbyklės gedimo pobūdis, galima to priežastis. Sudaromas reikiamų detalių sąrašas, nustatomas skalbyklės gedimo pašalinimui būtinas meistro darbo laikas.

  Papildomos paslaugos

  SKALBIMO MAŠINOS PAJUNGIMAS

  Šalia buitinės technikos remonto, taip pat užsiimame ir jos prijungimu. Neseniai įsigijote naują skalbyklę ar senąją pergabenote į kitą vietą? – ši paslauga skirta būtent Jums! Nepatikėsite, bet prijungimas gali didžiąją dalimi lemti sėkmingą skalbimo mašinos darbą. Daugiau informacijos apie dažniausiai pasitaikančias klaidas, atliekamus darbus, kainas ir visą kitą kas tik susiję rasite skalbimo mašinos pajungimas skiltyje.

  ATSARGINIŲ DALIŲ UŽSAKYMAS

  Sugedusios skalbyklės inspekcijos metu, nustatoma kokios detalės bus reikalingos sklandžiam prietaiso veikimui. Suderinę tolimesnius žingsnius su klientu, mūsų meistrai užsako detales iš patikimų tiekėjų, jas gavę įmontuoja. Puikiai išmanome buitinės technikos atsarginių dalių rinką, todėl žinome iš kokių tiekėjų reikia pirkti skalbimo mašinos būgną, iš kurių – variklį. Tam, kad skalbyklės remontas praeitų ne tik greitai, bet ir pigiai, savo klientams visuomet stengiamės pateikti geriausius kainų pasiūlymus.

  NORITE REMONTUOTI PATYS?

  Jūs – technikos mėgėjai, žinovai ar ekspertai, negailite asmeninio laiko ir skalbyklę esate pasiruošę tvarkytis patys? Atsarginės skalbimo mašinų dalys gali būti užsakomos Salvata svetainėje, internetu! Pateikite užklausos formą, nurodydami savo kontaktinius duomenis: vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį ir kitą būtiną informaciją, t. y. prietaisą, trūkstamą detalę, prietaiso modelio numerį ir t. t. Radę dalį su geriausiu kainos ir kokybės santykiu, susisieksime su Jumis. Paprasta, greita, patogu, o svarbiausia – efektyvu!

  KONSULTACIJA RŪPIMAIS KLAUSIMAIS

  KNIETI SUŽINOTI:
  Kokią skalbimo mašiną pasirinkti?
  Kaip prijungti skalbimo mašiną?
  Kaip tinkamai naudotis skalbykle?

  Išsikvietus Salvata meistrus, į visus Jums rūpimus klausimus bus atsakyta konstruktyviai ir aiškiai. Kartais prietaisai sugenda nepataisomai, o naujo įrenginio reikia kiek įmanoma greičiau, tad dažnai nelieka laiko ilgoms analizėms ir paieškoms. Dėl šios priežasties mūsų kompetentingi specialistai yra pasirengę Jums pasiūlyti asmeninius poreikius geriausiai atitinkančias skalbykles. Klientus taip pat maloniai konsultuojame kitais, jiems rūpimais klausimais.

   Susisiekime!

   Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

   PRETENZIJŲ NAGRINĖJIMAS

   Dirbdami, visada vadovaujamės sukaupta patirtimi ir žiniomis, o į kiekvieną remonto darbą žvelgiame su kruopštumu bei atsakomybe.

   Nors absoliuti dauguma klientų lieka patenkinta mūsų paslaugomis ir kreipiasi tikrai dar ne vieną kartą po to, žinome, kad gyvenime visko pasitaiko. Nuo force majeure iki smulkių ar didesnių klaidų, kurias retkarčiais galime įvelti proceso metu, bet iš kurių mokomės ir stengiamės jų daugiau nebekartoti. Svarbiausia, kad klientai mums yra visiškas prioritetas, todėl jei ištiko problema, visada pirmiau žiūrėsime kaip pagelbėti Jums ir išspręsti susidariusias nepalankias aplinkybes!
   Todėl, jeigu tikite, kad naudojantis IĮ SALVATA paslaugomis buvo pažeistos Jūsų teisės ar teisėti interesai, susisiekite su mumis! Visą reikiamą informaciją kaip tai padaryti rasite paspaudę ant nuorodos: pretenzijų nagrinėjimas.

   Jūs klausiate, mes atsakome

   KODĖL SKALBIMO MAŠINA LEIDŽIA VANDENĮ?

   Nuolat atsirandančios balos po skalbykle gali indikuoti tiek mažas (reikalaujančias minimalių remonto darbų), tiek dideles problemas. Nesvarbu kokio gamintojo skalbimo mašiną naudojate, jeigu ji leidžia vandenį, tuo verta susirūpinti kuo greičiau ir kreiptis į meistrus tam, kad maža balutė ilgainiui neužtvindytų namų.
   Skalbimo mašina gali leisti vandenį dėl šių priežasčių:
   Užsikimšęs arba pakreiptas drenažo vamzdis.
   Skalbimo metu prietaisas perpildomas skalbiniais.
   Skalbyklė yra išbalansuota – reikia patikrinti ar ji stovi stabiliai, ar ji nėra pasikreipusi.
   Pažeistas skalbimo mašinos vandens siurblys. Šis gedimas turi būti pašalintas kiek įmanoma greičiau. Jeigu siurblyje yra skylė, tekantis vanduo gali atsidurti ant variklio ir gedimą padaryti dar sudėtingesniu.
   Sugedusios skalbyklės durelės, neužsidarančios taip, kaip turėtų, todėl tinkamai neizoliuoja vandens.
   Vandens leidimo priežasčių gali būti įvairiausių. Čia pateikiame tik keletą variantų. Jeigu po skalbimo atsirado bala, optimaliausias sprendimas būtų kreiptis į buitinės technikos meistrus, kad šie atkeliautų apžiūrėti Jūsų prietaiso. Vieną žinome, ignoruodami problemą jos tikrai neišspręsite.

   KODĖL SKALBIMO MAŠINA SKLEIDŽIA NEMALONŲ KVAPĄ?

   Skalbimo mašinos smirda dėl prisikaupusių nešvarumų ar ploviklio nuosėdų būgne. Norint panaikinti smarvę, reikalingas skalbyklės būgno valymas. Tam, kad tokia situacija nepasikartotų ateityje:
   Atsisveikinkite su senuoju plovikliu.
   Stenkitės, kad po skalbimo būgnas būtų sausas. Laiku išimkite skalbinius. Po skalbimo prietaiso dureles palikite praviras, kad drėgmė galėtų išsiskirstyti po kambarį.
   Išvalykite durų tarpines, kadangi į jas dažnai patenka įvairūs nešvarumai.

   KODĖL SKALBIMO MAŠINA NEIŠGRĘŽIA RŪBŲ AR NEIŠLEIDŽIA VANDENS?

   Ši problema gali atsirasti dėl susipynusios vandens išleidimo žarnos ar užsikimšusio nuosėdų filtro. Dėl užsikimšusio vandens filtro, vanduo negali tinkamai pasišalinti iš prietaiso, dėl to skalbimo mašina neišgręžia rūbų. Jeigu susisuko išleidimo žarnos, pabandykite ištiesinti susidariusias kilpas. Jeigu problema pasikartoja, kvieskite meistrą. Dėl panašių priežasčių, skalbimo mašina neišleidžia vandens.

   KAIP TAISYKLINGAI PASTATYTI SKALBIMO MAŠINĄ?

   Tinkamas skalbimo mašinos pastatymas – prevencija nuo rimtų gedimų ateityje. Nusipirkę naują įrenginį, būtinai pasirūpinkite, kad jis stovėtų ant lygaus ir tvirto paviršiaus. Jeigu prietaisas statomas ant parketo, kilimo ar nelygaus grindinio – įsitikinkite, kad skalbyklės kojelės būtų sureguliuotos taip, jog ji stovėtų tiesiai, t.y. nepasvirusi į vieną ar kitą pusę. Tik taisyklingai pastatę skalbimo mašiną, galėsite ja džiaugtis ilgai. Nemeluosime, kartais šio uždavinio sprendimas gali būti keblus. Dėl to, visada yra geriausia išsikviesti kompetentingus profesionalus, kurie ne tik taisyklingai pastatys skalbyklę, bet ją pajungs ir suteiks naudingų priežiūros rekomendacijų. Susisiekite su mumis šiandien!

   KĄ DARYTI JEI NEATSIDARO SKALBIMO MAŠINA?

   Jeigu Jūsų skalbimo mašinos durys neatsidaro – niekada nenaudokite jėgos! Plėšdami dureles, galite pridaryti papildomos žalos. O ką jau kalbėti apie finansinius praradimus, kurie atsiras, kai reikės užsakyti naujas duris ir jas pakeisti. Geriausias patarimas – kviesti meistrus. Tokios situacijos kartojasi šimtus kartų, kai meistrai atvykę į vietą remontuoti skalbykles, randa išlaužtas duris. Vietoje minimalių išlaidų už durų atrakinimą ar remontą, nekantriems klientams tenka susimokėti ir už naujas skalbimo mašinos dalis. Lietuva – nagingų žmonių kraštas. Tačiau, šiuo atveju rekomenduotume kreiptis į specialistus.

   KODĖL ŠOKINĖJA/DREBA SKALBIMO MAŠINA?

   Retkarčiais skalbyklė gali pašokinėti, tai nebūtinai identifikuoja rimtą problemą (žinoma, jeigu per daug nesidaužo). Tačiau, jeigu tai vyksta nuolat, tikrai derėtų susirūpinti, kadangi tokia praktika gali pažeisti prietaisą. Vienos pagrindinių priežasčių, dėl ko skalbimo mašinos šokinėja ar dreba yra:
   nelygios grindys;
   netiesiai pastatyta skalbyklė;
   netinkami skalbimo įpročiai (skalbyklės užkimšimas skalbiniais, metalinių materijų palikimas būgne ir pan.)

   Atlikite stebėjimą

   Įjunkite skalbimo mašiną ir stebėkite, kuriuo skalbimo etapu ji pradeda šokinėti. Jeigu ji trankosi atsitiktinai visų procesų metu, tai gali reikšti rimtą gedimą. Šiuo atveju Jūs būtinai turėtumėte išsikviesti inžinierių diagnozei.
   Jeigu skalbyklė pradeda šokinėti ir daužytis, kai tik įsijungia variklis, tada gali būti, kad skalbyklės variklio veikla yra sutrikusi.
   Tuo atveju, jei skalbimo mašina šokinėja tik konkrečiu skalbimo ciklo metu, tai tikriausiai bus susiję su skalbiniais viduje. Skalbkite mažais kiekiais – neprigrūskite būgno. Prieš skalbimą patikrinkite ar nėra monetų bei kitų metalinių objektų drabužių kišenėse.

   KAŽKAS NEGERAI SU SKALBIMO MAŠINOS ELEKTRONIKA – KĄ DARYTI?

   Kvieskite Salvata meistrus. Skalbimo mašinų elektronikos remontas reikalauja patyrusių rankų darbo. Mes galime:
   Atstatyti sugedusias skalbimo mašinų elektronines plokštes.
   Sutvarkyti valdymo blokus.
   Sutaisyti skalbyklę be pilno elektronikos keitimo.

   Kokia yra skalbimo mašinų remonto kaina?

   Kaina priklauso nuo skalbimo mašinos gedimo sudėtingumo, tačiau iškvietimas yra nemokamas.

   Kokia skalbimo mašinos remonto trukmė?

   Trukmė nustatoma individualiai pagal skalbimo mašinos gedimo sudėtingumą. Įprastai šaldytuvo remontas neužtrunka ilgiau paros, jeigu meistras iškviečiamas darbo dienomis.

   Ar priskiriama garantija po remonto skalbimo mašinos įrenginiui ir pakeistoms jo dalims?

   Taip, skalbimo mašinos įrenginiui ir pakeistoms jo dalims suteikiama iki 24 mėnesių garantija.

   Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
   Paskambinkite mums!
   8 700 800 95