Visų tipų AEG, Beko, Bosch, Electrolux, Miele ir kitų gamintojų skalbimo mašinų remontas Vilniuje ir Kaune. Paslaugas teikiame tiek individualiems asmenims, tiek verslui, turinčiam daug skalbimo mašinų, pavyzdžiui, skalbykloms.
Mūsų įgudę technikai turi daug patirties, kad kruopščiai pašalins įvairius gedimus. Pasinaudokite mūsų profesionaliomis skalbimo mašinų remonto paslaugomis ir gaukite greitą, kvalifikuotą ir sklandų aptarnavimą.

Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  • Skalbimo mašina pradėjo kelti daugiau triukšmo?
  • Atlikus skalbimą, vanduo nepasišalina iš būgno?
  • Skalbyklė pakimba skalbimo metu, neįsijungia, ekrane rodo gedimą?
  • Skalbimo terminas pasidarė ilgesnis nei anksčiau?
  • Negalite atidaryti durelių?
  • Sutriko skalbimo programų veikla?
  • Į būgną be perstojo bėga vanduo?
  • Iš skalbimo mašinos sklinda degėsių kvapas?
Visa tai požymiai, kad Jums verta atlikti skalbyklės diagnostiką ir nustačius konkretų gedimą, jį pašalinti. Patikėkite šį darbą “Salvata” meistrams.

Kaip išsikviesti meistrą?

Paskambinkite mums 8 700 800 95 arba užpildykite formą. Per 24 val. (darbo dienomis) įvertinsime skalbimo mašinos gedimą ir informuosime, kiek truks bei kainuos sugedusios skalbimo mašinos remontas. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis. Skalbimo mašinos remonto meistras Vilniuje ar Kaune atvyks į jūsų namus ar biurą NEMOKAMAI. Papildomas 45 € mokestis už atvykimą taikomas tik tuomet, kai atlikus įrenginio diagnostiką, nustatoma, kad sugedusios buitinės technikos remontuoti neverta, arba klientas dėl asmeninių priežasčių nusprendė atsisakyti remonto.

Kokios yra skalbyklės remonto kainos?

Visos skalbimo mašinos skiriasi savo techniniais parametrais ir struktūra. Dėl šios priežasties negalime pateikti universalaus kainų sąrašo. Į kiekvieną iškvietimą reaguojame kaip į unikalų atvejį, todėl tik patyrusiam meistrui atidžiai apžiūrėjus jūsų skalbimo mašiną, nustačius jos gedimo pobūdį ir lygį, galime pateikti kainos pasiūlymą. Jums bus paaiškintas skalbyklės gedimo pobūdis ir priežastis. Sudarysime reikiamų detalių sąrašą, nustatysime per kiek laiko meistras sutvarkys jūsų skalbimo mašiną
Tačiau, kad būtų aišku ko galite tikėtis, žemiau pateikėme preliminarią skalbimo mašinų remonto kainų lentelę.
DAŽNIAUSI GEDIMAI

Meistro atvykimas

Gedimo nustatymas

Neišpila vandens

Negręžia

Nešildo vandens

Neįsijungia

Šokinėja, bilda

Garsiai ūžia

Neįpila vandens

Mirksi lemputės

Trenkia elektra

Dėmės ant skalbinių

Pakimba

Daug putų

Neprisipildo vandens

Nesuka būgno

Neskalauja skalbinių

Nepaima miltelių

Nekyla apsukos

Girgžda, cypia

Leidžia vandenį

 DARBO KAINA

~ 65 EUR

~ 65 EUR

~ 65 EUR

nuo 65 EUR

~ 140 EUR

nuo 250 EUR

~ 65-140 EUR

~ 65 EUR

~ 65-140 EUR

~ 65 EUR

~ 65 EUR

~ 65 EUR

~ 65-140 EUR

~ 65-95 EUR

~ 65 EUR

~ 65 EUR

~ 65-140 EUR

~ 65 EUR

~ 65 EUR

GARANTIJA

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

 2 metai

Jums patogiu laiku atvykęs meistras nemokamai nustatys prietaiso gedimus, vietoje atliks prietaiso patikrą ir patikslins remonto kainą. Darbai bus tęsiami tik klientui sutikus. Skalbyklės taisymas gali būti pilnai kompensuojamas draudimo bendrovės, jos taip pat pilnai kompensuoja ir patikros mokestį. Pakeistoms dalims yra taikoma 2 metų garantija.

Kokių gamintojų skalbimo mašinas remontuojame?

Remontuojame tokių buitinės technikos gamintojų kaip: Adler, AEG, Beko, Bosch, Daewoo, Gorenje, LG, Miele, Panasonic, Samsung, Sharp, Siemens, Whirlpool, Electrolux ir kt. sugedusią buitinę techniką. Nevengiame dirbti ir su mažiau žinomais prekių ženklais.

SVARBU: mes neremontuojame buitinių prietaisų, kuriems dar galioja garantija.

Ar galima gauti pakaitinę techniką remonto metu?

Taip galima. Dažniausiai skalbyklių gedimus pašaliname per ~24 val. nuo užsakymo. Tačiau kartais vienos paros nepakanka. Tokiais atvejais savo klientams galime pasiūlyti pakaitinę buitinę techniką NEMOKAMAI. Ja galėsite naudotis tol, kol bus pilnai užbaigtas jūsų sugedusios buitinės technikos remontas.

Kokias skalbimo mašinas taisome?

Salvata meistrai taiso visų tipų skalbykles: įmontuojamas, pakraunamas iš priekio, pakraunamas iš viršaus, automatines, pusiau automatines, skalbykles – džiovykles ir pan. Kasdien susiduriame su įvairiais prietaisais ir gedimais, tad bus išties sunku nustebinti mūsų meistrą kažkuo unikaliu!

Tvarkome ne vien tik buitinę techniką. Neretai sulaukiame iškvietimų ir iš biznio atstovų, skalbyklų. Profesionalios technikos taisymas dažnai gali būti sudėtingesnis, reikalaujantis papildomos patirties. Laimei, Salvata meistrai yra gerai apmokyti ir pramoninių skalbimo mašinų remonto paslaugą teikia aukščiausiame lygyje.

Kokių gamintojų skalbimo mašinas remontuojame?

Taisome praktiškai visų prekinių ženklų skalbimo mašinas. Vargu ar yra skalbyklė, su kuria nei vienas Salvata meistras nebūtų susidūręs anksčiau!

Skalbimo mašinų remontas Vilniuje ir Vilniaus rajone

Skalbimo mašinas ir kitą buitinę techniką remontuojame Vilniuje ir Vilniaus raj. (50 kilometrų spinduliu aplink miestą).

Šioje sekcijoje aptarsime dviejų paslaugų teikimo būdų pliusus bei minusus, kurie tikimės, kad padės lengviau apsispręsti, kuris metodas Jums yra priimtinesnis ir lokacine prasme patogesnis. Salvata servisas siūlo dvi paslaugų teikimo alternatyvas:

1.
MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

Skalbimo mašinų meistro iškvietimas į namus

Skalbimo mašinų taisymo Vilniuje ir Kaune užklausos pateikimui Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris per 1-24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis, kadangi sutrumpėja darbo valandos. Meistras į namus atkeliaus NEMOKAMAI. Papildomas 45 € mokestis už atvykimą taikomas tuomet, kai meistrui atlikus diagnostiką, nustatoma, kad skalbimo mašinos remontuoti neverta arba klientas pats dėl asmeninių priežasčių nusprendžia jo atsisakyti.

2.
SKALBIMO MAŠINŲ TAISYMAS REMONTO CENTRE

Technikos taisymas remonto centre

Norintiems išvengti papildomo 45 € mokesčio, techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Smolensko g.1 arba Verkių g. 34B Vilniuje, arba Chemijos g. 17C Kaune

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Ar galite pajungti skalbimo mašiną?

Taip, galime. Susisiekite su mumis telefonu arba užpildę formą. Daugiau informacijos rasite čia.

Kokia skalbimo mašinos remonto trukmė?

Trukmė nustatoma individualiai pagal skalbimo mašinos gedimo sudėtingumą. Įprastai skalbimo mašinos remontas neužtrunka ilgiau paros, jeigu meistras iškviečiamas darbo dienomis.

Ar teikiate garantiją po remonto ir pakeistoms dalims?

Taip, buitinės technikos remontui ir pakeistoms dalims suteikiama iki 24 mėnesių garantija.

Kaip sužinoti ar sutaisysite konkretaus prekės ženklo prietaisą?

Taip, skalbimo mašinai ir pakeistoms jos dalims suteikiame iki 24 mėnesių garantiją.

Ar galima gauti skalbimo mašinos remonto kompensaciją?

Taip. Dirbame su Lietuvos draudimo kompanijomis, todėl klientai turintys būsto draudimą, gali gauti kompensaciją skalbimo mašinos remonto paslaugoms.

Ar galima gauti buitinės technikos remonto kompensaciją?

Taip. Dirbame su Lietuvos draudimo kompanijomis, todėl klientai turintys būsto draudimą, gali gauti kompensaciją buitinės technikos remonto paslaugoms.

Reikalingos sugedusios buitinės technikos atsarginės dalys?

Paskambinkite mums arba užpildykite užklausą internetu. Nurodykite prietaisą, prekinį ženklą, trūkstamą dalį, kontaktinius duomenis ir kitą jūsų akimis reikšmingą informaciją.

Ką apie mus kalba mūsų klientai?

Džiaugiamės galėdami pagelbėti tiek daug žmonių kiekvieną dieną. Kruopščiai peržiūrime Jūsų atsiliepimus, ir teigiamus, ir ne visada pozityvius. Itin vertiname kritiką, juk ji mums padeda augti! Toks požiūris leido suburti ištikimą klientų bazę. Tai taip pat kiekvieną dieną skatina tobulėti ir siekti aukščiau.

Domina Salvata meistrų kompetencija? Niekas geriau to neparodys už mūsų klientų atsiliepimus. Susipažinkime!

4,2

Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
Paskambinkite mums!
8 700 800 95