Šiuo metu Kauno regione skalbimo mašinas remontui priimame tik pristatytas į serviso centrą Kaune, Chemijos g.17C. Pristatykite savarankiškai ir pasinaudokite proga taisyti pigiau !

  Turite klausimų?

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!  Kad ir kas nutiko jūsų skalbimo mašinai (ji ėmė kelti triukšmą, nebetinkamai išskalbia rūbus, visai nebeveikia) Salvata meistrai gali padėti tai išspręsti. Turime didelę patirtį remontuojant Beko, Samsung, LG, Bosch ir daugybės kitų gamintojų skalbimo mašinas.

  Suprantame, kad sugedusi skalbyklė, besikaupiantys neplauti rūbai – išties opi ir nemaloni problema, tačiau nepulkite iškart į parduotuvę pirkti naujo prietaiso.

  Pirmiau, paskambinkite mums 8 700 800 95, išsiaiškinkite remonto kainą ir tik tada priimkite tinkamą sprendimą. Juk dažniausiai remontuoti yra daug pigiau, nei pirkti naują!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Skalbimo mašinų remontas Kaune ir Kauno rajone

  Skalbimo mašinų remontas atliekamas Salvata technikos servise. Jūs galite susisiekti konsultacijai arba iš karto pristatyti techniką į remonto centrą.

  Bet kokiu atveju, po konsultacijos meistrai visada yra pasiruošę priimti jūsų užsakymą ir sutaisyti buitinę techniką kuo greičiau ir efektyviau.

  Jeigu susidūrėte su dideliais sunkumais, visada Salvata meistrai yra pasiruošę priimti jūsų užsakymą. Susisiekite konsultacijai telefonu  8 700 800 95 ir pristatykite buitinę techniką adresu: Chemijos g.17C, Kaunas

  Kodėl verta mus rinktis?

  Mus rinktis verta dėl didžiulės patirties (rinkoje esame jau 25+ metų), kompetentingos komandos (mūsų meistrai turi patirties remontuojant pačias įvairiausias skalbimo mašinas) ir atsakingo požiūrio į klientą (galime pasiūlyti pakaitinę techniką nemokamai).

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  Džiaugiamės galėdami pagelbėti tiek daug žmonių kiekvieną dieną. Kruopščiai peržiūrime Jūsų atsiliepimus, ir teigiamus, ir ne visada pozityvius. Itin vertiname kritiką, juk ji mums padeda augti! Toks požiūris leido suburti ištikimą klientų bazę. Tai taip pat kiekvieną dieną skatina tobulėti ir siekti aukščiau.

  Domina Salvata meistrų kompetencija? Niekas geriau to neparodys už mūsų klientų atsiliepimus. Susipažinkime!

  4,2

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Arba užpildykite užklausos formą

  D.U.K


  Kaip greitai galite sutvarkyti skalbimo mašiną?

  Visų buitinių ar pramoninių skalbimo mašinų taisymas trunka labai individualiai. Dažniausiai remontui užtenka 1-24 val. laiko, tačiau esant rimtam arba labai išskirtinio modelio įrangos gedimui, taisymas užtruks ilgiau..

  Kokia yra skalbimo mašinų remonto kaina?

  Visų automatinių ir kitokio tipo skalbimo mašinų remonto kaina prasideda nuo maždaug 45€. Diagnostika ją pristačius į remonto centrą gali būti atliekama nemokamai.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Atsiskaityti už remontą galite: grynaisiais, pavedimu arba kortele.