Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Skrudintuvų remontas Vilniuje

  Šiomis dienomis beveik kiekvienuose namuose galime rasti skrudintuvą. Šis prietaisas ypatingai dažnai naudojamas ruošti gardiems pusryčiams, be to, juo paprasta naudotis. Visgi, skanūs ir mėgstami pusryčiai gali būti sugadinti tada, kai skrudintuvas sugenda. Panikuoti dėl to nereikėtų, nes mūsų meistrai Vilniuje visuomet pasiruošę Jums padėti.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Skubus skrudintuvų remontas Vilniuje

  Skrudintuvų remontas mums tikrai nėra jokia naujiena. Ilgametę patirtį sukaupę meistrai tikrai pagelbės Jums ir vėl mėgautis šiuo daiktu kuo įmanoma greičiau. Remonto darbus pradedame maždaug per parą nuo užsakymo gavimo, o jeigu tvarkymas užtrunka ilgiau – siūlome Jums pakaitinę techniką.

   

  Puikus kainos ir kokybės santykis

  Platus klientų ratas bei daug rekomendacijų rodo, jog mumis galima pasitikėti. Kadangi neabejojame dėl to, kaip mūsų specialistai atlieka savo darbą – suteikiame tam tikrą garantiją sutaisytai buitinei technikai. Be to, suteikiame galimybę ne tik vykti į servisą, tačiau ir pasinaudoti paslauga meistras į namus. Kaina pradedama skaičiuoti tik tuomet, kai specialistas jau diagnozuoja problemą, o pats iškvietimas yra visiškai nemokamas.

   

  Ištikus bėdai nelaukite ir kreipkitės į profesionalus

  Sugedus buitinei technikai ilgai nedelskite ir kuo greičiau kreipkitės į profesionalus. Tad, jeigu Jums reikalingas skrudintuvų taisymas – kreipkitės į „Salvata“ meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą, adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kodėl verta rinktis Salvatą skrudintuvo remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad skrudintuvo remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Kiek kainuoja meistro iškvietimas į namus skrudintuvo remontui?

  Taupantiems laiką arba neturintiems galimybių patiems pristatyti skrudintuvo į remonto centrą Salvata teikia nemokamas meistro į namus paslaugas. Mokestis taikomas tik tuo atveju, jeigu technikos remontuoti neapsimoka arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kaip apskaičiuojama skrudintuvo remonto kaina?

  Suma, kuri bus reikalinga norint sutaisyti skrudintuvą apskaičiuojama trimis etapais 1# Laikas kurį meistras turės skirti prietaiso remontui 2# Remontui reikalingų detalių suma 3# Gedimo pobūdis.