Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Spragėsių aparatų remontui – darbų kokybės garantas

  Jūsų vakarėliui ar planuojamai filmų peržiūrai iškilo grėsmė, nes sugedo spragėsių aparatas? Nepulkite į paniką. Spragėsių aparatų remontas Vilniuje – misija išties įmanoma. Tuo operatyviai ir profesionaliai pasirūpins „Salvata“ meistrai. Tad jeigu šią minutę jums reikalingas spragėsių aparato taisymas, nedelsdami kreipkitės į „Salvata“  meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą,  adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Protinga remonto kaina

  „Salvata“ meistrai, gerbdami savo klientus ir brangindami savo įmonės reputaciją,  atsakingai pažada, jog bet kokio buitinio prietaiso, taip pat ir spragėsių aparato taisymas ir kaina tikrai jus nudžiugins ir leis pasirinkti optimalų kainos ir kokybės santykį. Tuo tarpu, pritrūkus kokios nors detalės, jums nereikės dėl to nerimauti. Specialistai viskuo pasirūpins patys. Tuo pačiu, turėtumėte žinoti, jog vargiai atrasite buityje ar darbo aplinkoje naudojamą mechanizmą, kurio nebūtų sėkmingai sutaisę šie profesionalai: pradedant batų džiovintuvais ir baigiant skalbimo mašinų centrifugomis. 

   

  Jūsų paslaugoms – taisymas į namus

  Šiomis dienomis dažnas mūsų tiesiog neturime laiko atvykti į remonto meistrų dirbtuves. Tokiu atveju pagelbėsime jums. Užeikite į „Salvata“ puslapį, per keletą minučių užpildykite pageidaujamos paslaugos užklausos formą ir jau tą pačią dieną remonto specialistas pasibels į jūsų namų, ofiso ar kitos nurodytos vietos duris. Kainos įvertinimas įvyksta tuomet, kai meistras atvyksta į pageidaujamą kliento vietą ir atlieka gedimo diagnostiką.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2