Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Sriubos virimo aparatų remontas Vilniuje

  Sriubos virimo aparatai yra puiki pagalbinė priemonė tiems, kurie itin mėgsta šio tipo maisto patiekalus. Visgi, sugedus šiam prietaisui, gali iškilti klausimas – ar verta jį taisyti? O gal greičiau ir pigiau bus įsigyti naują? Visgi, profesionalūs meistrai Vilniuje gali pagelbėti išspręsti šią problemą pakankamai greitai ir už protingą kainą, tad jeigu Jums reikalingas sriubos virimo aparatų taisymas, kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą, adresu: Smolensko g. 1, LT-03202. Vilnius. 

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Sriubos virimo aparatų taisymas profesionalų rankose

  Sriubos virimo aparatų remontas mūsų įmonėje tikrai nėra naujiena. Patyrę bei ilgalaikę patirtį turintys meistrai pagelbės Jums ir vėl mėgautis savo mėgstamu aparatu, kuo įmanoma greičiau. Kadangi puikiai suvokiame, jog buitinės technikos gedimas yra skubus reikalas, remonto darbus atliekame maždaug per parą nuo iškvietimo užregistravimo. Visgi, jeigu gedimas yra rimtesnis ir šis terminas prasitęsia, suteikiame pakaitinę techniką.

   

  Meistras į namus – puiki alternatyva

  Jeigu neturite laiko atvykti į mūsų servisą – ne bėda. Užpildykite mūsų internetiniame puslapyje esančią užklausą ir užsisakykite paslaugą meistras į namus. Nurodykite problemą, trumpai aprašykite savo duomenis ir laiką, kuriuo metu specialistas gali atvykti bei laukite, kol Jūsų mėgstamas prietaisas bus sutvarkytas.

   

  Kokybiškos paslaugos už protingą kainą

  Kainą už sriubos virimo aparatų remontą pradedame skaičiuoti tik nuo to momento, kai meistras atvyksta ir atlieka gedimų diagnostiką. Nemokamu meistro atvykimu gali pasinaudoti ne tik sostinės gyventojai, bet ir 50 kilometrų spinduliu nuo Vilniaus įsikūrę klientai.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokia yra sriubos virimo aparatų remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo sriubos virimo aparatų gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti sriubos virimo aparato į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti sriubos virimo aparato į remonto cetrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kokių gamintojų sriubos virimo aparatus remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių sriubos virimo aparatų taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.