Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Sumuštinių keptuvų (keptuvių) taisymas Vilniuje

  Sumuštinių keptuvai yra dažna priemonė, kurią beveik kiekvienas turi savo namuose. Tai puikus prietaisas, pagelbėjantis pasidaryti skanių sumuštinių. Todėl sugedus šiam aparatui, norime kuo greičiau ir kokybiškiau jį sutaisyti bei atiduoti į patikimas rankas. Jeigu Jums reikalingas sumuštinių keptuvių taisymas, kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į remonto centrą, adresu: Smolensko g.1, LT-03202, Vilnius

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Patogios remonto paslaugos

  Sumuštinių keptuvų remontas mūsų meistrams yra ganėtinai dažna užduotis. Ilgalaikė sukaupta patirtis lemia tai, jog mūsų nestebina beveik jokie gedimai, todėl pasirūpinsime, kad Jums svarbi priemonė būtų kuo įmanoma greičiau suremontuota. Suprantame, jog buitinės technikos gedimas yra skubus reikalas, todėl, negalėdami daikto sutaisyti greitai – siūlome jums pakaitinę techniką.

   

  Taisymas ne tik servise, tačiau ir namuose

  Jeigu neturite laiko ar galimybių atvykti į mūsų servisą, tai tikrai nėra priežastis atsisakyti kokybiškų paslaugų. „Salvata“ įmonė suteikia galimybę išsikviesti specialistą į Jums reikiamą vietą. Meistras į namus – tai puiki alternatyva tiems, kurie negali atvežti buitinės technikos į mūsų servisą. Jums tereikia užpildyti mūsų internetiniame puslapyje esančią formą ir trumpai išdėstyti nutikusią problemą. Remontas suteikiamas ne tik Vilniuje, tačiau ir 50 kilometrų spinduliu aplink, todėl, jeigu gyvenate sostinės apylinkėse – taipogi galėsite išsikviesti meistrą į namus. Paslaugos kaina pradedama skaičiuoti tik nuo gedimo diagnostikos.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokia yra sumuštinių keptuvių remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo sumuštinių keptuviės gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Kodėl verta rinktis Salvatą sumuštinių keptuviės remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad sumuštinių keptuviės remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Kokių gamintojų sumuštinių keptuvies remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių sumuštinių keptuvių taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.