Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Maistinių svarstyklių remontas jums patogiu laiku

  Nesvarbu ar esate patyręs šefas, ar dar tik žengiate pirmus žingsnius į maisto gamybos pasaulį, tikriausiai sunkiai išsiverčiate be ingredientų kiekiui pamatuoti skirtų maistinių svarstyklių? Tuomet, kai šis prietaisas sugenda arba ima rodyti netikslius skaičius, daugelis tiesiog numoja ranka į pamėgtą prietaisą ir puola pirkti naują. Tikrai neverta to daryti. Jums tiesiog reikalingas maistinių svarstyklių remontas. Meistrai Vilniuje visuomet pasiruošę padėti. Jums tereikia kreiptis į „Salvata“ meistrus jau šiandien telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202. Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Taisome ir Jūsų pageidaujamoje vietoje

  Jeigu manote, jog atvykimas į mūsų dirbtuves atims pernelyg daug brangaus laiko, visuomet galime pasiūlyti  alternatyvą – meistras į namus. Tereikia užsukti į „Salvata“ internetinį puslapį ir užpildyti užklausos formą, kurioje trumpai nurodysite iškilusias problemas ir patogų laiką, kada meistras gali atvykti į jūsų namus ar darbo vietą. Tuo pačiu, specialistai parinks trūkstamas ar negrįžtamai sugedusias svarstyklių detales. Maistinių svarstyklių taisymas profesionaliems specialistams yra geri pažįstama kasdienybė, tad jie lengvai ir greitai susidoros su bet kokiais iššūkiais. 

   

  Optimalus kainos ir kokybės santykis

  Skubame užtikrinti, jog tiek atvykus į „Salvata“ dirbtuves, tiek užsakius meistro į namus paslaugas kainos tikrai neišgąsdins ir stipriai nesiskirs. Kainos įvertinimas įvyks tuomet, kai meistras atvyks į pageidaujamą kliento vietą ir atliks gedimo diagnostiką.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2