Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Televizorių tikriausiai turi kiekvieną šiuolaikinė šeima, o sugedus televizoriaus pulteliui reikia arba skubiai tvarkyti jį, arba pirkti naują. Žinoma, kur kas pigesnė alternatyva yra seno TV pultelio tvarkymas. Juolab, kad Salvata meistrai pasirūpins Jūsų technika nepriklausomai nuo gedimo pobūdžio. Po-garantinis televizoriaus pultelio remontas teikiamas greitai, pigiai. Vieningai komandoje dirbantys meistrai pasirūpins, kad gedimas greitai liktų tik kaip nemalonius atsiminimas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  X po-garantinis dulkių siurblių taisymas Vilniuje

  Vilniuje ir Vilniaus rajone atliekamas X dulkių siurblių remontas – greitas būdas vėl tvarkyti namus be jokio vargo. Taisymas gali būti atliekamas Jūsų namuose. Tokiu atveju po užklausos gavimo darbo dienomis meistras atvyks iki Jūsų namų arba biuro ir vietoje įvertins dulkių siurblio gedimą.

  Meistrą išsikviesti į namus galima šiais būdais:

  Susisiekti su meistrais galima dviem būdais:

  Telefonu: 8 700 800 95

  Kadangi Salvata meistrai dirba 7 dienas per savaitę (pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o sekmadieniais nuo 10 val. iki 16 val.) – dažniausiai su klientu susisiekia per 24 valandas nuo užklausos pateikimo.

  Jeigu norite, kad siurblio remontas būtų atliekamas mūsų centre adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės) – taip pat prašome paskambinti numeriu 8 700 800 95 ir nurodyti laiką, kada planuojate atvykti. Salvata meistrai lauks Jūsų.

  Priklausomai nuo gedimo – X siurblio remontas gali būti tvarkomas vos valandą arba net kelias dienas. Ne visais atvejais techniką verta tvarkyti, tad kuo greičiau išsikviesite meistrus – tuo tiksliau žinosite, koks yra gedimas.

  X dulkių siurblių remonto kaina

  Atvykęs meistras apžiūri techniką ir nustato gedimą. Naudojant specialią įrangą atliekama diagnostika, kuri detalizuoja problemą. Meistras, įvertinęs X dulkių siurblio gedimo priežastį, klientui pasiūlo tvarkymo alternatyvas, nurodo, kokios papildomos dalys gali būti reikalingos. Taip pat informuojama – kiek laiko gali trukti įrangos taisymas. Visi šie veiksniai lemia paslaugos kainą, kuri prasideda nuo 25 eurų. Tiesa, kartu su suteiktomis paslaugomis įrangai bus pritaikoma garantija, kuri prasideda nuo 3 mėn. Tokiu atveju pasikartojus gedimui – jis bus sutvarkytas nemokamai.

  Salvata meistrai dirba pigiai, tad jeigu Jums reikalingos greitos, kokybiškos paslaugos už mažą kainą – kreipkitės į pačius geriausius.

  Kodėl verta rinktis Salvata meistrus?

  Nuo 1995-ųjų metų dirbanti įmonė jau sutvarkė dešimtis tūkstančių X dulkių siurblių. Komandos nariai vieningai bendradarbiaudami pasitaria spręsdami konkrečią problemą, tad taip užtikrinamas ne tik greitas, tačiau ir maksimaliai geriausias gedimo šalinimas. Prieš tvarkymą, tvarkymo metu ir po jo – teikiamos nemokamos konsultacijos, kurių metu paaiškinamas ne tik gedimo pobūdis bei remonto pobūdis, tačiau ir dalinamasi patarimais, kurie padės ilgiau džiaugtis sistemingai veikiančiu X dulkių siurbliu.

  Jeigu sugedo X siurblys – nieko nelaukite, o kreipkitės į tuos, kurių patirtis, žinios bei turima įranga išsprendžia net ir pačias sudėtingiausias problemas.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95