Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Televizoriaus pultelis – ne tik televizoriaus valdymo įrankis, bet, galima sakyti – svarbi kasdienio gyvenimo dalis. Jais galime lengvai valdyti savo TV, keisti kanalus, reguliuoti garsą, įjungti ar stabdyti norimas transliacijas, koreguoti kitus nustatymus. Puikiai veikiantis televizoriaus pultelis – svarbi geros žiūrėjimo patirties, dalis.
  Jei turite problemų su televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu, jis sugedo, nebeveikia taip, kaip turėtų, nedvejodami kreipkitės į mus. Patyrusių Salvata meistrų komanda greitai diagnozuos problemą ir po remonto jūsų nuotolinio valdymo pultelis vėl veiks kaip naujas.
  Jei esate Vilniuje, tuomet galite pristatyti įrangą mūsų nurodytu adresu į remonto centrą. Salvata komanda greitai apžiūrės ir sutvarkys jūsų nuotolinio valdymo pultelį už puikią kainą!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  TV pultelių taisymas Vilniuje

  Televizoriaus pultelių remontas arba taisymas Vilniuje nebūtinai turi būti brangus ar sudėtingas. Nusprendę kreiptis į mus, galite būti tikri, kad nuotolinio valdymo pultas bus sutaisytas greitai ir kokybiškai. Susisiekite su mumis dar šiandien, kad rezervuotumėte laiką paslaugoms.

  Vizitą dėl remonto galite suplanuoti internetu, apsilankę mūsų svetainėje arba paskambinę telefonu 8 700 800 95. Tikimės, kad galėsime padėti jums vėl išnaudoti pultelio funkcijas ir privalumus.

  Priklausomai nuo nuotolinio valdymo pulto modelio, gedimų rimtumo ir kitų faktorių, taisymo proceso trukmė gali skirtis. Paprastai nuotolinio valdymo pulteliui sutaisyti mums prireikia 1 arba kiek daugiau, kelių darbo dienų. Sudėtingesni remonto darbai gali užtrukti ilgiau. Dažniausiai pasitaikantys televizoriaus nuotolinio valdymo pulto remonto darbai yra: sugedusių dalių keitimas, nebeveikiančių mygtukų taisymas arba pilnas nuotolinio valdymo pulto perprogramavimas.

  Televizoriaus pultelių remonto kaina

  Mūsų komanda didžiuojasi tuo, kad siūlo sąžiningas ir objektyvias kainas. Manome, kad mūsų klientai turi tiksliai žinoti, už ką moka, todėl apie preliminarius kaštus informuojame kaip galėdami anksčiau, o po tikslios problemos diagnozės galime pranešti ir apie galutinę numatomą remonto paslaugų kainą.

  Įprasto TV pultelio remontas neturėtų būti labai brangi paslaugas. Jei jūsų įmantriam, labai išmaniam nuotolinio valdymo pultui reikia sudėtingesnio remonto, pateiksime jums individualų pasiūlymą.

  Nesvarbu, kokios problemos kamuoja jūsų televizoriaus pultelį, esame tikri, kad galime jas išspręsti. Susisiekite su mumis dar šiandien, kad suplanuotumėte remontą!

  Kodėl verta rinktis Salvata meistrus?

  Yra daugybė priežasčių, kodėl verta rinktis Salvata meistrus televizoriaus valdymo pulto remontui. Esame Lietuvos įmonė, lietuviškas verslas ir turime daugiau nei 20 metų patirtį šioje srityje – remontuojant buitinę techniką ir elektroniką. Be to, mums rūpi maksimalus klientų pasitenkinimas ir puiki aptarnavimo kokybė, todėl visada stengsimės padaryti daugiau, kad būtumėte patenkinti mūsų darbu. Mumis pasitiki daugybė privačių ir verslo klientų iš visos Lietuvos.

  Salvata visiems savo remonto darbams suteikia garantiją. Galėsite būti užtikrinti darbų kokybe ir padidintu komfortu, naudojant televizorių.

  Galiausiai siūlome konkurencingas visų savo paslaugų kainas. Manome, kad visiems turėtų būti prieinamas kokybiškas televizoriaus nuotolinio valdymo pulto remontas.

  Jeigu sugedo televizoriaus pultelis – nieko nelaukite, o kreipkitės į tuos, kurių patirtis, žinios bei turima įranga išsprendžia net ir pačias sudėtingiausias problemas.

  Kiek trunka televizoriaus pultelio remontas?

  Trukmė nustatoma individualiai pagal televizoriaus pultelio gedimo sudėtingumą.

  Ar priskiriama garantija po televizoriaus pultelio remonto ir pakeistoms jo dalims?

  Taip, televizoriaus pulteliui ir pakeistoms jo dalims suteikiama iki 24 mėnesių garantija.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95