Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Trintuvų taisymas Vilniuje

  Tie, kurie naudojo trintuvą ne vieną kartą, tikrai sutiks su nuomone, jog tai yra išties nepakeičiamas prietaisas. Jam sugedus dažnas mūsų puolame ieškoti naujo prietaiso. To daryti tikrai nereikėtų. Gali būti, jog trintuvo gedimas yra visai menkas. Todėl jeigu jums reikalingas  trintuvo remontas, ieškokite meistrų Vilniuje. Jie suteiks kokybiškas ir greitas trintuvų taisymo paslaugas. 

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Patikėkite savo trintuvo remontą tik profesionalams

  „Salvata“ meistrams neįveikiamų užduočių nėra. Tą puikiai įrodo ne vienerių metų praktika ir įgytas tiek privačių klientų, tiek Lietuvoje garsių įmonių pasitikėjimas. Mūsų įmonės klientų tarpe rasite tokius garsius vardus kaip EMSI, DNB, „Žemaitijos pienas“, „Biovela“, „Euro vaistinė“ ir kt. Komandoje dirba profesionalai, kuriems pavaldus bet koks tiek smulkesnės, tiek profesionalios buitinės technikos taisymas. Todėl galite drąsiai patikėti savo trintuvų remontą mums. Kokybę ir greitą aptarnavimą pažadame atsakingai. 

   

  Optimalus kainos ir kokybės santykis

  Tausodama savo klientų laiką, mūsų įmonė siūlo paslaugą – meistras į namus. Jeigu baiminatės, jog tokia paslauga jums brangiai kainuos, užtikriname, kad taip nėra. Nemokamu meistro iškvietimu gali pasinaudoti ne tik Vilniaus gyventojai, bet ir 50 km. spinduliu nuo sostinės esantys klientai tad paslaugos kaina neišgąsdins. Meistras į namus atvyks jums patogiu laiku, kurį nurodysite paskambinę mums arba užpildę užklausos formą įmonės puslapyje. 

   

  Tegul jūsų trintuvo remontas tampa mūsų rūpesčiu

  Tad jeigu šiandien reikia trintuvų taisymo, jums tereikia paskambinti į „Salvata“ įmonę telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g.1, LT-03202, Vilnius. Paslaugą galite užsakyti ir apsilankę „Salvata“ internetiniame puslapyje.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kodėl verta rinktis Salvatą trintuvo remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad trintuvo remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Per kiek laiko meistras atvyksta į namus trintuvo remonto darbams atlikti?

  Gavus jūsų užklausą, Salvatos meistrai įvertina galimus gedimus, kuriems remontuoti būna paskiriamas tinkamiausias komandos narys. Per artimiausias 24 valandas nuo iškvietimo meistras atvyksta remontuoti trintuvo gedimo.

  Kiek laiko galioja garantija trintuvo remonto darbams ir detalėms, kurios buvo pakeistos?

  Užsakydami trintuvo remonto darbus, Salvata suteikia iki 3-6 mėnesių garantiją atliktiems darbams ir detalėms, kurios buvo keičiamos remonto metu.

  .