Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Vaflinių remontas Vilniuje

  Vaflinė yra išties puiki priemonė, padedanti pasimėgauti itin skaniu ir išskirtiniu maistu. Juk vaflius galime gaminti įvairiais būdais ir gardinti tiek saldžiais, tiek sūriais priedais, tokiu būdu vis pakeisdami šio patiekalo skonį. Visgi, bet kokia buitinė technika genda, tad šis daiktas taip pat ne išimtis. Tačiau, dėl to nerimauti nereikėtų – mūsų meistrai Vilniuje padės Jums kuo greičiau išspręsti šią problemą. Jeigu jums reikalingas vaflinių taisymas – kreipkitės į “Salvata”  meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą,  adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Vaflinių taisymas – atliekamas profesionalų

  Įmonėje „Salvata“ dirbantys meistrai – tikri profesionalai, sukaupę ilgalaikę patirtį įvairios buitinės technikos taisyme. Vaflinių remontas jiems taip pat ne naujiena, todėl galite ramia širdimi patikėti savo mėgstamą daiktą į mūsų rankas. Mūsų įmonės teikiamų paslaugų kokybės ir kainos santykis yra išties puikus, o platus klientų ratas rodo jų pasitikėjimą mūsų darbu bei galutiniu rezultatu.

   

  Pagalba servise Vilniuje arba į namus

  Jeigu neturite laiko atvykti į „Salvata“ servisą, galite išsikviesti meistrą į namus. Jums tereikės užpildyti užklausos formą, esančią mūsų internetiniame puslapyje ir meistras į namus atvyks Jums patogiu laiku. Profesionalūs specialistai įvertins gedimą, papasakos apie taisymą bei galbūt netgi patars, kaip prižiūrėti vaflinę ateityje, jog tokie atvejai nepasikartotų. Paslaugos kaina pradedama skaičiuoti tik meistrui nustačius problemą.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kodėl verta rinktis Salvatą vaflinės remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad vaflinės remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Kokia yra vaflinės remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo vaflinės gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Kokių gamintojų vaflines remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių vaflinių taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.