Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Vakuumatorių remontas Vilniuje

  Galimybė tvarkingai sudėti daiktus ar maisto produktus, ypač kai kalbame apie didesnį jų kiekį, atsirado tuomet, kai rinkoje pasirodė vakuumatoriai. Šio prietaiso pagalba oras išsiurbiamas iš pakuotės ir jos tūris smarkiai sumažėja. Jeigu, kalbant apie daiktus, labai svarbu pakuočių kompaktiškumas, tai maisto vakuumatorius leidžia dar ir ilgai išsaugoti produktus šviežiais. Tad, sugedus šiam prietaisui tiek bet kuriai įmonei, tiek pavieniams žmonėms tampa labai aktualus klausimas – vakuumatorių remontas. Meistrai Vilniuje turi daug patirties vakuumatorių taisymo praktikoje ir jums mielai padės. 

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Patogus vakuumatoriaus remontas

  Gera žinia ta, jog „Salvata“ meistras į namus atvyks nemokamai ne tik pas Vilniaus gyventojus, bet ir pas tuos, kurie gyvena 50 km. spinduliu nuo sostinės. Kaina pradedama  skaičiuoti tik nuo to momento, kai nustatomas gedimas ir pateikiamas vakuumatorių remonto planas. Beje, jeigu jūsų vakuumatoriaus gedimo priežastis – negrįžtamai sugedusi viena ar kita dalis, mūsų meistrai pasirūpins tuo ir prietaisas vėl bus kaip naujas.

   

  Ištikus bėdai nedelsdami kreipkitės į profesionalus

  „Salvata“  specialistai jau ne vienerius metus taiso bei remontuoja pačius įvairiausius prietaisus ir parenka trūkstamas ar sugedusias detales. Tad šie meistrai Vilniuje visuomet pasiruošę padėti. Jeigu jums reikalingas vakuumatorių taisymas – kreipkitės į „Salvata“ meistrus jau dabar telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą, adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kodėl verta rinktis Salvatą vakuumatoriaus remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad vakuumatoriaus remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Kiek kainuoja meistro iškvietimas į namus vakuumatoriaus remontui?

  Taupantiems laiką arba neturintiems galimybių patiems pristatyti vakuumatoriaus į remonto centrą Salvata teikia nemokamas meistro į namus paslaugas. Mokestis taikomas tik tuo atveju, jeigu technikos remontuoti neapsimoka arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kokia yra vakuumatoriaus remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo vakuumatoriaus gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.