Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Maisto vakuumatorių remontas Vilniuje

  Maisto vakuumatoriai – puiki išeitis, kai norima tvarkingai supakuoti maisto produktus. Kaip rodo praktika, šiuo prietaisu šiandien noriai naudojasi ne tik kavinės, restoranai ar kitos maitinimo bei prekybos maisto produktais įmonės, bet ir dažna namų šeimininkė. Tiek vieniems, tiek kitiems dideliu galvos skausmu gali tapti maisto vakuumatoriaus remontas. Mes, savo ruožtu tvirtiname, jog tai išties nėra didelė problema. Terteikia pasitikėti meistrais Vilniuje ir maisto vakuumatoriaus taisymas taps tik prisiminimu. 

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Vakuumatoriaus remontas turi būti patikėkitas tik profesionalams

  „Salvata“ meistrams neįveikiamų užduočių nėra. Tą puikiai įrodo ne vienerių metų praktika ir įgytas tiek privačių klientų, tiek Lietuvoje garsių įmonių pasitikėjimas. Komandoje dirba profesionalai, kuriems pavaldus bet koks tiek smulkesnės, tiek profesionalios buitinės technikos taisymas. Todėl galite drąsiai patikėti savo maisto vakuumatorių remontą mums. Kokybę ir greitą aptarnavimą pažadame atsakingai. 

   

  Optimalus kainos ir kokybės santykis

  Tausodama savo klientų laiką, mūsų įmonė siūlo paslaugą – taisymas namuose. Jeigu baiminatės, jog tokia paslauga jums brangiai kainuos, užtikriname, kad taip nėra. Nemokamu meistro iškvietimu gali pasinaudoti ne tik Vilniaus gyventojai, bet ir 50 km. spinduliu nuo sostinės esantys klientai. Tad paslaugos kaina išties neišgąsdins. Meistras į namus atvyks jums patogiu laiku, kurį nurodysite paskambinę mums arba užpildę užklausos formą mūsų puslapyje. 

   

  Tegul jūsų maisto vakuumatoriaus remontas tampa  mūsų rūpesčiu

  Jeigu  šiandien reikia maisto vakuumatorių taisymo, jums tereikia  paskambinti į „Salvata“ telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g.1, LT-03202, Vilnius. Paslaugą galite užsakyti ir apsilankę „Salvata“ internetiniame puslapyje.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokių gamintojų maisto vakumatorius remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių maisto vakumatorių taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.

  Kokia yra maisto vakumatoriaus remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo maisto vakumatorius gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Kaip apskaičiuojama maisto vakumatorius remonto kaina?

  Kainią, kuri bus reikalinga norint sutaisyti maisto vakumatorių apskaičiuojama trimis etapais 1# Laikas kurį meistras turės skirti prietaiso remontui 2# Remontui reikalingų detalių suma 3# Gedimo pobūdis.