Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Buitinių ventiliatorių remontas Vilniaus apskrityje

  Šiomis dienomis karšta diena be ventiliatoriaus sunkiai įsivaizduojama. Jų, kaip žinia, būna pačių įvairiausių: pastatomų ventiliatorių, buitinių bei pramoninių ventiliatorių, automobilinių ventiliatorių, radiatorių ventiliatorių ir galybė kitokių vėdinimo prietaisų. Šis mechanizmas kartais gali būti labai kaprizingas, tad ventiliatorių remontas – dažna paslauga Vilniuje dirbančių meistrų praktikoje. Jeigu jums nutiko tokia bėda nesijaudinkite, mes visuomet padėsime. Tereikia kreiptis į „Salvata“ meistrus telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Ventiliatorių remontas atliekamas profesionalų

  Tiek ventiliatorių priežiūra, tiek jų remontas reikalauja nemažai žinių ir patirties. Todėl jeigu ėmė strigti idealus ventiliatoriaus darbas, nedelskite. Tegul jūsų ventiliatoriaus taisymas tampa mūsų rūpesčiu. Tuo tarpu, mes įsipareigojame, jog profesionalūs meistrai ne tik pasirūpins jūsų vėdinimo prietaisu, bet ir suteiks reikiamų žinių, kaip prižiūrėti jūsų turimus ventiliatorius. Beje, jeigu gedimo priežastimi taps negrįžtamai sugedusios detalės – tuoj pat tuo pasirūpinsime. 

   

  Taisymas namuose – greita ir efektyvu

  Neturite laiko atvykti į mūsų remonto centrą? Užsukite į „Salvata“ puslapį. Per keletą minučių užpildysite užklausos formą, pateiksite trumpą iškilusių problemų sąrašą ir suderinsime laiką, kada meistras galėtų atvykti į namus ar darbo vietą. 

   

  Kokybiškos paslaugos už protingą kainą

  Kaina už ventiliatorių remontą mūsų centre pradedama skaičiuoti nuo to momento, kai atvyksta meistras ir atlieka gedimų diagnostiką. Nemokamu meistro atvykimu gali pasinaudoti ne tik Vilniaus, bet ir 50 km. spinduliu nuo sostinės įsikūrę klientai.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2