Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Pastatomo ventiliatoriaus remontas Vilniuje

  Šiomis dienomis namuose ar darbo vietoje galima  rasti daugybę rūšių ventiliatorių. Vieni populiariausių – pastatomi ventiliatoriai. Dažnai šie prietaisai nepailsdami turi dirbti ištisas dienas, tad jų gedimas – dažnai pasitaikanti problema. Tuomet reikalingas pastatomų ventiliatorių remontas. Meistrai Vilniuje kone kasdien susiduria su tokia problema, todėl galima  drąsiai teigti, jog pastatomų ventiliatorių taisymas  mums yra lengvai įveikiama užduotis. Jums tereikia susisiekti su jais.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Pastatomi ventiliatoriai tik profesionalių meistrų rankose

  Įmonės „Salvata“ specialistai jau daugiau nei 10 metų susiduria su įvairiausių buitinių bei pramoninių prietaisų gedimais. Todėl ir pastatomų ventiliatorių remontas jiems yra puikiai pažįstama darbo kasdienybė. Tą puikiai įrodo itin gausus klientų ratas ir profesionalios pagalbos ieškančių garsių įmonių vardai: EMSI, DNB, „Euro vaistinė“, „Žemaitijos pienas“, „Multikino“, „Lietuvos geležinkeliai“ ir kt. Mums yra pavaldi  įvairių gamintojų technika: Adler, AEG, Beko, Bosch, Daewoo, Gorenje, LG, Miele, Panasonic, Samsung, Sharp, Siemens, Whirlpool, Electrolux ir t. t.

   

  Meistras į namus – greita ir patogu

  Dar vienas svarbus privalumas, kurį pasirengę jums pasiūlyti „Salvata“ – meistras į namus. Jums tereikia įmonės puslapyje užpildyti užklausos formą. Bet kokiu atveju, jeigu jums reikalingas pastatomų ventiliatorių taisymas, mūsų specialistai Vilniuje ir už jo ribų jums pasiruošę padėti. Į „Salvata“ meistrus galite kreiptis jau dabar telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į mūsų remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT- 03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2