Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Keramikinių virdulių remontas Vilniuje

  Vertinate šiuolaikiškas technologijas, tačiau tuo pačiu esate neabejingi klasikai? Tuomet jūsų namuose ar darbo vietoje tikriausiai galima rasti keramikinį virdulį. Tai puikus funkcionalumo, ilgaamžiškumo ir nepriekaištingo dizaino derinys. Visgi ir šie prietaisai laikas nuo laiko sustreikuoja. Tuomet, be abejonės, jums skubiai reikalingas keramikinių virdulių remontas. Meistrai Vilniuje puikiai išmano savo darbą ir jūsų keramikinį virdulį be vargo prikels antram gyvenimui. Tad jeigu šią minutę jums reikalingas keramikinių virdulių taisymas, nedelsdami kreipkitės į „Salvata“  meistrus dabar telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą,  adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Keramikinių virdulių remonto komanda

  Įmonės „Salvata“ specialistai turi neįkainojamus praktikos įgūdžius bet kokiuose buitinės technikos remonto darbuose. Tą puikiai iliustruoja ir mūsų klientų gausus ratas bei garsūs vardai: DNB, „Endemik“, „Euro vaistinė“, „Žemaitijos pienas“, „Biovela“ ir kt. Be to, meistrai visuomet pasiruošę ne tik pristatyti sugedusias ar trūkstamas prietaisų dalis, atlikti bet kokius remonto darbus, bet ir pasidalinti patirtimi, kaip prižiūrėti keramikinius virdulius, kad šie tarnautų kaip įmanoma ilgiau. 

   

  Jūsų paslaugoms – taisymas namuose

  Šiomis dienomis dažnas mūsų tiesiog neturime laiko atvykti į remonto meistrų dirbtuves. Tokiu atveju tikrai pagelbėsime jums. Užeikite į „Salvata“ puslapį, per keletą minučių užpildykite pageidaujamos paslaugos užklausos formą ir jau tą pačią dieną remonto specialistas pasibels į jūsų namų, biuro ar kitos nurodytos vietos duris. Kainos įvertinimas įvyksta tuomet, kai meistras atvyksta į pageidaujamą kliento vietą ir atlieka gedimo diagnostiką.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokia yra keramikinių virdulių remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo keramikinių virdulių gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Kiek laiko užtrunka keramikinių virdulių remontas Salvatos buitinės technikos servise?

  Dažnai pasitaikančius ir nesudėtingus keramikinių virdulių gedimus salvatos meistrai sutvarko per 24 valandas nuo užsakymo registravimo. Susidūrus su sudėtingu gedimu klientui suteikiama visa informacija apie darbų terminus, kainą ir remonto eigą.

  Kodėl verta rinktis Salvatą keramikinių virdulių remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad keramikinių virdulių remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.