Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Dujinės viryklės – bene populiariausias pasirinkimas. Ir iš tiesų – šio tipo viryklės turi daug puikių privalumų, tačiau gedimų taip pat pasitaiko. Jie gali būti įvairūs, tačiau net ir tuo atveju, jei dujinė viryklė vis dar funkcionuoja, tai gaminimo procesui vis tiek turi neigiamos įtakos (ilgėja gamybos trukmė, prastėja patiekalų kokybė), girdimas spragsėjimas ir t.t. Susidūrus su šiomis ar kitomis problemomis, reikėtų prisiminti, kad savarankiškas dujinių viryklių taisymas nėra pats geriausias pasirinkimas.

  Nepamirškite, kad dujinių viryklių remontas reikalauja specifinių žinių bei įgūdžių; įrankių, o kartais ir naujų detalių. Trūkstant bent vieno iš šių komponentų, gali tekti susidurti su įvairiomis pasekmėmis, tačiau bet kuriuo atveju jos nedžiugins: savarankiškos pastangos gali garantuoti ilgesnę nei įprasta remonto trukmę. Tačiau taip pat gali nutikti ir tai, kad jūs tik pabloginsite padėtį ir atvykęs dujinių viryklių meistras apskritai negalės niekuo padėti arba remontas kainuos brangiau nei galėjo kainuoti. Akivaizdu, geriausias pasirinkimas – profesionalus dujinių viryklių remontas.

  Nuo šiol savo paslaugas teikiame ir Kaune!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Tad, jei sugedo dujinė viryklė, Salvata – idealus pasirinkimas. Visai nesvarbu, su kokia problema susidūrėte: dujinė viryklė spragsi viso gamybos proceso metu, sugedo uždegimo ritė, o galbūt nutrūko elektros kontaktai į uždegimo mechanizmą. Mūsų komandą sudarantys dujinių viryklių remonto meistrai sukaupė ilgametę patirtį; darbui atlikti naudojame aukštos kokybės įrangą, tad galite būti tikri – problema greitai bus identifikuota bei pašalinta. Na, o, jei nutiktų taip, kad prireiks detalių, taip pat pasiūlysime puikią išeitį – bendradarbiaujame su dujinių viryklių detalių tiekėjais, todėl galite būti tikri – galutinė kaina bus ypač patraukli. Puikiai suprantame, kad dujinė viryklė – vienas reikalingiausių prietaisų namuose, todėl į iškvietimus reaguojame nedelsdami ir, dažnu atveju, dar tą pačią dieną galime nudžiuginti geromis naujienomis – jūs ir vėl galite gaminti mėgstamus patiekalus sau ir kitiems. Paslaugą teikiame namams ir verslui Vilniuje bei Vilniaus rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Kokių gamintojų dujines virykles remontuojame?

  Specialistai kvalifikuoti bei patyrę, tad remontuojame įvairių gamintojų dujines virykles.

  Kaip galima užsisakyti dujinių viryklių remonto meistrą?

  Galite užsisakyti tel. nr. 8 700 800 95, pateikę klientų užklausą internetu, arba atvykę į mūsų remonto centrą, adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Kaip ir iš kur gauti detales dujinės viryklės remontui?

  Nesirūpinkitė, esant būtinybei dujinės viryklės detales užsakome patys.

  Ar galima remontuoti dujinę viryklę savarankiškai?

  Savarankiškas dujinės viryklės taisymas nėra patartinas, nes remontas reikalauja specifinių žinių bei įrankių.