Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Žnyplių plaukams (plaukų žnyplių) remontas Vilniuje

  Žnyplės plaukams yra išties dažnai naudojama priemonė, kurią turi bene kiekviena mergina. Kai šis daiktas sugenda, daugelis paprasčiausiai įsigyja naują, nė nepagalvodami, jog yra ir kitų galimybių, pavyzdžiui, remontas. Tad, jeigu Jums reikalingas žnyplių plaukams taisymas, kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202. Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Žnyplių plaukams remontas Vilniuje

  Žnyplių plaukams remontas tikrai yra ganėtinai dažna bei daugeliui aktuali problema. „Salvata“ įmonėje dirbantys meistrai išties sugebės Jums padėti, todėl neskubėkite išmesti turimo daikto ir pirkti naujo. Jeigu manote, jog neturite laiko vykti į servisus, įmonė siūlo Jums alternatyvą – meistras į namus. Tereikia užpildyti užklausos formą, esančią „Salvata“ internetiniame puslapyje ir nurodyti esamą problemą bei laukti, kol specialistai su Jumis susisieks. Meistras gali atvykti ne tik į sostinėje esančius namus, tačiau ir jo apylinkėse – maždaug 50 kilometrų spinduliu aplink.

   

  Plaukų žnyplių taisymas atliekamas profesionalų

  „Salvata“ dirbantys specialistai turi sukaupę ilgalaikę patirtį ir yra taisę begalę įvairiausios buitinės technikos, todėl nebijokite patikėti sugedusių priemonių į jų rankas. Įmonė išties pasitiki savo atliktu darbu, tad daugeliu atvejų siūlo garantiją suremontuotai technikai. „Salvata“ taip pat turi daug rekomendacijų, be to, didžiąją dalį remontų atlieka 24 valandų bėgyje, tad darbas bus ne tik kokybiškas, tačiau tikėtina, jog ir greitas.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Per kiek laiko meistras atvyksta į namus plaukų žnyplių remonto darbams atlikti?

  Gavus jūsų užklausą, Salvatos meistrai įvertina galimus gedimus, kuriems remontuoti būna paskiriamas tinkamiausias komandos narys. Per artimiausias 24 valandas nuo iškvietimo meistras atvyksta remontuoti plaukų žnyplių gedimo.

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti plaukų žnyplių į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti plaukų žnyplių į remonto cetrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kokia yra plaukų žnyplių remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo plaukų žnyplių gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.