Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Asmeniniame biure arba darbo vietoje praverčia dokumentų naikikliai. Utilizuoti nebenaudojamus dokumentus daug patogiau, kuomet jie yra apdoroti. Tačiau, kaip ir kita technika, naikikliai gali gesti. Jeigu pastebėjote, kad jūsų naikiklis ėmė strigti, visai nebeįsijungia arba skleidžia pašalinius garsus, užuot pirkę naują – kreipkitės į Salvata. Dažnu atveju dokumentų naikiklių remontas Kaune ar Kauno rajone padės sutaupyti bei išspręs problemą.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dokumentų naikiklių atgabenimas į remonto centrą

  Jeigu turite galimybę, galite iš karto atgabenti naikiklį į remonto centrą Kaune, adresu Chemijos g.17C. Atvykus čia, gausite nemokamą diagnostiką net, jeigu nuspręstumėte neremontuoti naikiklio su mumis. Mes pasiūlysime detalių užsakymą, kad tiksliai atitiktų jūsų remontuojamą naikiklį.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Mus verta rinktis, jeigu norite be papildomų rūpesčių pašalinti gedimą savo technikoje. Salvata – jau daugiau nei 25 metus sėkmingai buitinę ir profesionalią techniką remontuojanti įmonė. Kvalifikuoti meistrai pasirūpins, kad dokumentų naikiklių remontas Kaune atitiktų jūsų lūkesčius, o problemos būtų pašalintos greitai ir efektyviai.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Dokumentų naikiklių remontas Kaune ir Kauno rajone

  Kauno mieste meistrai rekomenduoja atvykti į Salvata remonto centrą, kuriame galėsime atlikti išsamesnę analizę ir pateikti konkrečius problemos sprendimo būdus. Pasirinkite sau patogiausią laiką, atvežkite į servisą ir vėl naudojimui paruoškite kiek pažeistą arba sugedusią įrangą. Jums nereikės rūpintis niekuo, nes kvalifikuoti Salvata meistrai išspręs problemas.

  Diagnostika ir konsultavimas

  Interneto puslapyje galite susisiekti pirminei konsultacijai telefonu, arba užpildyti užklausos formą, kurios metu turėsime įsivaizdavimą kas galėtų būti blogai su jūsų įrenginiu ir pateiksime tam sprendimus. Jeigu konsultacijos metu išliks daug nežinomųjų, kviesime apsilankyti mūsų techniniame servise, kuriame mūsų komandos narys apžiūrės jūsų naikiklį bei pasiūlys remonto sprendimus. Daugumą naikiklių suremontuojame greičiau nei per 24h nuo gedimo įregistravimo laiko.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti dokumentų naikiklius Kaune?

  Dauguma remonto darbų atliekami dar tą pačią dieną. Visgi tikslus laikas priklausys nuo gedimo rimtumo ir pačio dokumentų naikiklio modelio.

  Kokia yra dokumentų naikiklių remonto kaina?

  Remonto kainos yra individualios ir priklauso nuo atliekamų darbų pobūdžio bei sunkumo. Prieš pradedant darbus, meistrai informuos apie preliminarius kaštus ir, kokia bus kaina.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Grynaisiais