Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Jeigu jūsų dujinis oro šildytuvas ėmė prasčiau veikti, visai nebeįsijungia arba patyrė pažeidimus – jums reikalingas ir pravers dujinių oro šildytuvų remontas. Klientus aptarnaujame tiek Vilniuje, tiek Kaune savo techniniuose servisuose. Atliekame diagnostiką ir pasiūlome sprendimus.

  Kvalifikuoti ir patyrę meistrai, didelė patirtis ir aukščiausia kompetencija padės rasti geriausią sprendimą buitinių ar pramoninių dujinių oro šildytuvų remontui. Su meistru galite susisiekti tiek internetu, tiek paskambindami nurodytu telefono numeriu.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Oro šildytuvų atgabenimas į remonto centrą

  Atgabenkite savo dujinius oro šildytuvus į remonto centrą Kaune, adresu Chemijos g. 17C Čia nemokamai atliksime diagnostiką, suremontuosime sugedusį įrenginį ar padėsime užsakyti reikiamas dalis, jeigu remontuoti norėsite patys.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Mus verta rinktis dėl daugelio priežasčių. Visų pirma, pasirinkę Salvata, jūs gaunate aukščiausios kvalifikacijos meistrų paslaugas. Per 25+ metų praktiką, sėkmingai atlikome tūkstančius skirtingų remonto darbų dujiniams oro šildytuvams ir ne tik. Dirbame su visų gamintojų ir bene visų modelių technika. Atliktiems darbams ir mūsų pakeistoms detalėms (kurias parūpinome) taikoma ir garantija.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Oro šildytuvų remontas Kaune ir Kauno rajone

  Laukiame įrangos remonto užklausų iš viso Kauno ir Kauno rajonų. Šildytuvų remontas reikalauja specifinių žinių bei tinkamų įrankių tam, kad pavyktų pilnai atlikti užduotį. Mūsų meistrai turi ir įrankius, ir žinias. Patrauklia kaina atliekami remonto darbai leidžia antram gyvenimui prikelti naudotus dujinius šildytuvus ir sutaupyti, užuot pirkus naują.

  Diagnostika ir konsultacija

  Kad geriau nustatytume gedimus, galite susisiekti kontaktiniu telefonu ir apibūdinti visus matomus gedimus, o jeigu įrenginys neveikia dėl nežinomų priežasčių visada kviesime atgabenti oro šildytuvą į Salvata remonto centrą.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti dujinius oro šildytuvus Kaune?

  Remonto darbų trukmė priklauso nuo pačio gedimo ir įrenginio specifikos. Jeigu gedimas rimtesnis, darbas trunka ilgiau, bet didžiąją dalį problemų išsprendžiame greičiau nei per 24h nuo jų įregistravimo.

  Kokia yra dujinių oro šildytuvų remonto kaina?

  Kaip ir terminas, taip ir kaina priklauso nuo paties gedimo. Meistras apie dujinių oro šildytuvų remonto kainą informuoja prieš pradėdamas darbus.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Tai galite padaryti banko pavedimu, mokėjimo kortele arba grynaisiais pinigais.