Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Salvata dujinių viryklių remontas – greitas ir efektyvus būdas išspręsti buitinę problemą ar net pašalinti pavojų iš namų. Mūsų meistrai yra pasiruošę priimti užsakymus Kaune ar Kauno rajone bei atlikti remontą Salvata servise Kaune!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dujinės technikos atgabenimas į remonto centrą

  Esant galimybei, galite viryklę pristatyti ir į mūsų remonto centrą Kaune. Nemokamai atliksime diagnostiką bei galėsime padėti užsisakyti reikiamas detales iš mūsų, jeigu norėtumėte darbus atlikti patys.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Mūsų meistrai – profesionalai, turintys patirtį remontuojant buitinę techniką bei mokantys naudotis reikalinga technika. Mūsų įmonė jau daugiau nei du su puse dešimtmečio taiso buitinę techniką. Per tą laiką sukaupėme tūkstančius patenkintų klientų!

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Dujinių viryklių remontas Kaune ir Kauno rajone

  Remontuojame dujines virykles Kauno mieste. Laukiame įrenginių sutartu laiku adresu: Chemijos g.17C. Susitarti dėl laiko galite susisiekti kontaktiniu numeriu.

  Diagnostika Salvata servise

  Dujinę viryklę gali būti nepatogu gabenti iš namų. Dėl šios priežasties visada galima konsultuotis telefonu, taisytis savadarbiu, tačiau rekomenduotina patikėti savo dujines virykles profesionalams.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti dujines virykles Kaune?

  Kaune, kaip ir kitose vietose, dujinių viryklių remontas dažniausiai trunka nuo 1 iki 24 valandų. Paprastesnius gedimus galima eliminuoti per keletą valandų, o rimtesnės problemos, ypač su naujų dalių užsakymu, trunka gerokai ilgiau. Apie trukmę informuojame.

  Kokia yra dujinių viryklių remonto kaina?

  Tokių viryklių remonto kaina startuoja nuo ~40-45€.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Mūsų meistrai ir remonto centras atsiskaitymus priima bankiniu pavedimu, mokėjimo kortelėmis arba grynais pinigais.