Dulkių siurblio pirkimo gidas

Tvarką namuose palaikyti norime kiekvienas. Tai ne tik padeda, ruošiantis priiminėti svečius, bet ir skatina mus ieškoti savo unikalaus namų jaukumo. Tvarkymo darbų sąrašas yra gana ilgas, tačiau nei vienas dažniausiai nepraleidžiame šio – dulkių siurbimo. Renkantis naują dulkių siurblį turėtume atsižvelgti į kelis aspektus, taip palengvindami sau ilgą ir varginantį ieškojimo procesą.

Dulkių siurblio Kaina

Atsakykite sau, kokią dalį savo biudžeto galite skirti naujam dulkių siurbliui? Jeigu tai yra pirkinys, kuriam ilgai taupėte ir manote, kad jam reikia skirti didelius pinigus, apsvarstykite galimybę įsigyti dulkių siurblį – robotą, kadangi naudojant tokį prietaisą, kuris veikia automatiškai, iš Jūsų kasdienybės darbų sąrašo dulkių siurbimas atkris. Kitas gana brangus pasiūlymas – dulkių siurbliai su vandens filtrais. Tai – puikus pasirinkimas žmonėms, kurie savo namuose nori stebinančios švaros arba kovoja su įvairiomis alergijomis. Jei daug pinigų tokiam prietaisui skirti nenorite, geriausia būtų rinktis įprastą dulkių siurblį su maišeliu. Darbas bus atliktas tinkamai, tik nepamirškite, kad ilgainiui vis tiek turėsite pirkti maišelius ir taikstytis su silpnesniu prietaiso pajėgumu dėl pilnėjančio maišelio.

Turimas laikas

Jeigu turite lėšų, bet laiko visų namų grindų siurbimui neturite, rinkitės siurblį-robotą, kuris žino savo maršrutą be žmogaus pagalbos. Laiko stokojantiems žmonėms nerekomenduojama pirkti dulkių siurblio su vandens filtru, nes šį po kiekvieno siurbimo reikia tinkamai išvalyti. Tas pats galioja ir dulkių siurbliui be maišelio, tad prieš pirkdami tokią buitinę techniką, nusistatykite savo prioritetus. Šiaip vertėtų permąstyti, ar dienoje tikrai neatsiras tos kelios papildomos minutės, nes dažniausiai laiką sutaupantys pasirinkimai neužtikrina idealios švaros, priešingai nei, pavyzdžiui, dulkių siurblys su vandens filtru, kuris efektyviai šalina įvairius nešvarumus ir pasižymi kokybiškumu. 

Dulkių siurblių universalumas

Kalbant apie dulkių siurblių universalumą, vieni tiesiog atlieka savo pirminę funkciją, o kiti atneša ir daugiau naudos. Įprastas dulkių siurblys su maišeliu atliks savo darbą, bet nebus puikiausias pasirinkimas tiems žmonėms, kurie kovoja su alergijomis arba kurių namuose trūksta drėgmės. Tuomet vertėtų rinktis prietaisą su vandens filtru. Taip pat galite pagalvoti ir apie tai, kiek vietos dulkių siurblys Jūsų namuose gali užimti. Įrenginys su vandens filtru daug sveria ir atrodo palyginus masyviai, tad nelabai tiks tiems, kurie gyvena nedidelėje erdvėje.