Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Galbūt jūsų dulkių siurblys nebesiurbia, itin garsiai ūžia arba nebetinkamai atlieka savo funkciją? Kad ir kokios problemos kamuoja cikloninį, mini ar net robotą dulkių siurblį, kompetentingi Salvata meistrai galės jį sutaisyti ir suremontuoti.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dulkių siurblių atgabenimas į remonto centrą

  Jeigu susidūrėte su dideliais sunkumais, visada Salvata meistrai yra pasiruošę priimti jūsų užsakymą. Susisiekite konsultacijai telefonu  8 700 800 95 ir pristatykite dulkių siurblius adresu.: Chemijos g.17C, Kaunas

  Pristatykite dulkių siurblį robotą arba įprastą modelį į remonto centrą. Tokiu atveju visi diagnostiniai darbai įvyks greičiau bei efektyviau. Jeigu nėra galimybės pristatyti įrenginį, susisiekite kontaktiniu telefonu.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Mus verta rinktis dėl daugelio priežasčių:

  • Buitinę techniką remontuojame jau daugiau nei 25 metus
  • Greitai ir operatyviai sprendžiame problemas
  • Turite patirtį remontuodami būtent robotus ir įprasto tipo rankinius dulkių siurblius

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Dulkių siurblių remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų, tarp kurių ir visų tipų dulkių siurbliai. Esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Dulkių siurblių-robotų remontas Kaune ir Kauno rajone

  Dulkių siurblių-robotų remontas ir taisymas yra labai specifinė ir sudėtinga užduotis. Tai yra itin delikati technika, kurią sudaro daugybė skirtingų komponentų, užtikrinančių sklandų ir efektyvų siurbimą bei orientavimąsi aplinkoje, komandų vykdymą. Mes turime patirtį remontuojant įvairius robotų siurblių gedimus. Tai gali būti Samsung, Xiaomi, iRobot ar kito gamintojo techniką. Priimame visus užsakymus Kaune ar Kauno rajone

  D.U.K

  Kaip greitai galite sutvarkyti dulkių siurblius-robotus?

  Remonto darbų trukmė dažniausiai svyruoja nuo poros valandų iki kelių darbo dienų. Tai daugiausiai priklauso nuo to, koks rimtas gedimas ir kiek laiko reikia, iki kol pakaitinės detalės pasieks meistrus..

  Kokia yra dulkių siurblių remonto kaina?

  Remonto kaina nustatoma individualiai ir priklauso nuo pačio siurblio modelio bei gedimo rūšies.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Atsiskaityti galima banko kortele, bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais.