Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Jeigu suprastėjo jūsų džiovyklės veikimas, ji išvis nebeveikia arba pastebėjote kitų problemų, kurios trukdo naudotis šia buitine technika, nedvejodami kreipkitės į mus. Džiovyklė yra ganėtinai intensyvų darbą atliekantis, daug energijos vartojantis, galingas įrenginys. Dėl to tikrai nesvetimi ir jų gedimai, o kartais reikalinga tik aptarnaujamoji priežiūra.

  Mūsų komandos meistrai yra pasiruošę priimti visus skubius užsakymus. Po sėkmingo remonto vėl galėsite patogiai ir sėkmingai džiovinti išskalbtus drabužius ar kitą tekstilę!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Džiovyklių atgabenimas į remonto centrą

  Visuomet galite atgabenti savo sugedusias ar įtariamai pažeistas džiovykles į remonto centrą Kaune, šiuo atveju sutaupote diagnozės išlaidas. 

  Remonto centre dirbantys specialistai kuo skubiau imsis darbo diagnozuoti gedimus ir problemas bei pasistengs per trumpiausią laiką nustatyti, kaip viską išspręsti.

  Visgi, kadangi džiovyklės yra ganėtinai stambių gabaritų technika, daug kam nėra galimybės jas atgabenti iki remonto centro Kaune. Tačiau net ir kitame mieste, šiuo atveju Kaune, esantys klientai neturėtų jaustis palikti likimo valiai, kadangi galite susisiekti telefonu ir pasikonsultuoti nuotoliu!

  Kodėl verta mus rinktis?

  Salvata – per 25 metus buitinės technikos remontu sėkmingai užsiimanti įmonė. Per šį laiką sėkmingai aptarnavome tūkstančius privačių klientų bei įmonių. Sėkmingai vystome ir pastovų bendradarbiavimą su verslu.

  Mus rinktis taip pat verta ir dėl to, jog patys pasirūpiname remonto procesu nuo A iki Ž. Atvykę į servisą diagnozuosime gedimą, įvertinsime sprendimus ir pasiūlysime geriausią variantą. Jeigu reikia, užsakysime pakaitines detales ir patys jas sumontuosime.

  Dirbame su įvairiausių gamintojų technika, tad suremontuosime ir Samsung, AEG, Electrolux, Miele ir daugybės kitų prekių ženklų džiovykles. Be to, dedame dideles pastangas į tai, kad remonto darbai būtų atlikti greitai, o klientai liktų maksimaliai patenkinti.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Džiovyklių remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Džiovyklių remontas Kaune ir Kauno rajone

  Salvata džiovyklių remontas užtruks vos keletą valandų. Jeigu susiduriate sunkumais su pristatymu į technikos servisą, visada laukiame skambučio nurodytais kontaktais puslapio viršuje.

  Remonto paslaugos tikrai yra reikalingos tuo atveju, kuomet džiovyklės veikimas ima kelti nerimą arba trukdo pasiekti komfortą, arba neleidžia per optimalų laiką atlikti norimus tvarkymosi ar buities darbus.

  Per laiką džiovyklės gali sugesti. Kai kada gedimai atsiranda dėl netinkamos priežiūros, kitais atvejais, dėl netinkamo naudojimo ar paprasčiausio susidėvėjimo. Dažnu atveju daug kam, pastebėjus gedimą, nusvyra rankos, atrodo, kad viską išspręsti – didžiulė ir labai brangi užduotis. Visgi, jeigu pristatysite džiovyklę į remonto centrą patys, dažnu atveju remonto išlaidos bus daug mažesnės nei tai, kiek reikėtų išleisti naujos džiovyklės pirkimui.

  Įrenginio techninė diagnostika

  Priimame visą buitinę techniką fizinėse Kauno Salvata servisuose. Kuriuose nustatome gedimus ir atliekame diagnozes kelių valandų bėgyje. Priimame skubius užsakymus ir gedimus, žinoma, geriausia būtų sutarti ir susiplauoti jums patogų laiką, kuomet meistrai yra laisvi. Mūsų komandoje dirba kompetentingi meistrai, kurie turi ne tik techniką, reikalingą remonto darbams atlikti, tačiau ir žinias bei patirtį. Daugumą gedimų galima pataisyti ganėtinai greitai – dar tą pačią dieną. Jeigu džiovyklės modelis – labai retas ar išskirtinis, arba pats remontas yra itin sudėtingas, tokiu atveju darbai užtrunka ilgiau, nes gali reikėti užsakyti papildomas detales ar naudoti specialią įrangą.

  Visgi dažniausiai gedimai sutvarkomi per porą valandų nuo jų užregistravimo.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka džiovyklių remontas Kaune?

  Bet kurios džiovyklės remontas yra individualus darbas. Kai kada užtenka tik labai minimalių pastangų, pvz., tam tikro programinio kalibravimo ar smulkios detalės pakeitimo, kad džiovyklė vėl veiktų it nauja. Tačiau yra ir tokių situacijų, kada reikia keisti didžiules detales, svarbius elektroninius ar mechaninius komponentus. Tai trunka ilgiau ir tokių darbų kaina yra didesnė. Didžioji dalis taisymų atliekami per keletą valandų, tačiau kai kada remonto darbai trunka ilgiau.
  Apie darbų trukmę meistras informuos prieš juos pradėdamas!

  Kokia yra džiovyklių remonto kaina?

  Dažnu atveju remonto darbų kainos prasideda nuo ~45€, tačiau ši kaina gali kisti nuo įrenginio sudėtingumo ir unikalumo. Pigiau, be abejonės, kainuoja paprastesni darbai, brangiau – sudėtingesnės operacijos.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Už visas Salvata remonto paslaugas galima atsiskaityti grynaisiais pinigais, mokėjimo kortele ar rankiniu būdu atlikti bankinį pavedimą.