Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Elektrinės viryklės – labai populiarus įrenginys, kurį galime rasti daugumoje Lietuvos namų ūkių. Natūralu, kad vis augant jų populiarumui, vis reikalingesnis darosi ir elektrinių viryklių remontas. Dėl daugybės skirtingų priežasčių viryklės gali sugesti arba imti prasčiau veikti. Nerekomenduojame laukti, kol problema pasidarys nebepakeliama arba kol viryklės gedimas ims kelti pavojų sveikatai. Nebesinaudokite prastai veikiančia įranga ir nebevarkite su ja. Kreipkitės į Salvata, kur patyrę meistrai priima visą buitinę technika iš viso Kauno ir Kauno rajono ir padeda išspręsti problemas, sutvarkydami gedimą.

  Elektrinės įrangos remontas patiems, jeigu nesate šios srities specialistai, gali kelti labai daug iššūkių, o rezultatas nebus maksimaliai saugi viryklė. Mes galime padėti įsigyti ir detales, jeigu visgi darbą norėtumėte atlikti patys. Tačiau Salvata visuomet priima naujus užsakymus remontui Kaune. Remontui elektrines virykles priimame savo remonto centre Kaune, adresu: Chemijos g.17C. Čia atgabenus viryklę, atliksime nemokamą diagnostiką!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Elektrinių viryklių atgabenimas į remonto centrą

  Esant galimybei, jūs galite atgabenti elektrinę viryklę į remonto centrą. Tokiu atveju diagnostika net ir tuomet, jei nuspręsite viryklę remontuoti patys ar visai neremontuoti, bus nemokama. Remonto centras yra įsikūręs Kaune ir Vilniuje, adresu Chemijos g.17C..Klientai virykles dažniausiai atgabena tuomet, jeigu jiems tai yra patogu dėl pvz., vykstančio persikraustymo arba dėl to, kad neseniai nupirkta viryklė dar nebuvo pilnai prijungta prie namų sistemų. Nemokamai diagnozavus virykles gedimus, padėsime užsisakyti reikalingas pakaitines dalis. Jas galėsite panaudoti mūsų remonto centre arba viryklę tvarkyti namuose.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Yra tikrai ne vienas specialistas ir ne viena įmonė, kurie gali pasiūlyti buitinės technikos ir elektrinių viryklių remontą. Tačiau tik Salvata gali pasiūlyti daugiau nei dviejų su puse dešimtmečių patirtį, tūkstančių sėkmingai atliktų darbų katalogą ir moderniausią techniką, kartu su atsakingu požiūriu į kliento laiką bei turtą. Kuomet atliekamas taisymas ar remontas viryklei, ar kitam buitinės technikos vienetui, mūsų meistrų tikslas yra kuo greičiau išspręsti jūsų problemą, pašalinti pavojų ir tai padaryti maksimaliai jums finansiškai naudingu būdu. Patyrę meistrai dirba greičiau, o naudodami aukščiausios klasės įrangą jie gali optimizuoti ir saugiai bei sėkmingai atlikti remontą.

  Visiems mūsų atliktiems darbams bei per mus užsakytiems elektrinių viryklių komponentams ir detalėms taikoma garantija. Ji gali būti net iki 12 mėnesių!

  Mūsų interneto svetainėje tiesiog užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime patys bei pamėginsime sutarti geriausią laiką remonto darbams. Mes aptarnaujame ir labai daug Lietuvos įmonių. Mūsų klientų sąrašą, su kuriais vystome ilgalaikį bendradarbiavimą, galite rasti mūsų interneto puslapyje. Taip pat esame aktyvūs ir socialiniuose tinkluose, kur dalinamės aktualiomis naujienomis, atsakome į žinutes bei laiškus, padedame rasti sprendimus.

  Rinktis mus apsimoka, nes iš mūsų gaunate geriausią paslaugą už prieinamą kainą, dešimtmečių patirtį ir aukščiausio lygio profesionalumą.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Elektrinių viryklių remontas Kaune ir Kauno rajone

  Susisiekite su mumis tinklalapyje nurodytais kontaktais ir mes pasistengsime pakonsultuoti dėl galimų gedimų ir pasiūlysime atvykti į Kauno Salvata technikos centrą. Pokalbio metu galite suteikti meistrams ir mūsų komandai kuo daugiau informacijos. Praneškite, kokios problemos kamuoja viryklę, pvz., ar ji visai neveikia, skleidžia keistus garsus, trūkčioja ar nutiko kažkas kito? Pagal šią pirminę informaciją meistrai gali susidaryti tikslesnį pirmąjį įspūdį bei pasiruošti remonto užduočiai ir geriau žinoti, kokių defektų ieškoti.

  Remontuojame kone visų gamintojų elektrines virykles. Dirbame su Electrolux, Gorenje, Beko, Hansa, AEG, Whirlpool, Amica ir daugybės kitų gamintojų produkciją. Tai gali būti nauja, apynaujė arba jau senesnio modelio elektrinė viryklė. Kad ir koks gedimas, mes galėsime jį nustatyti bei pasiūlyti sprendimą. Na, o tada jums belieka tik priimti sprendimą dėl remonto.

  Kaune bei Kauno rajone tikrai nepristigs kokybiško remonto paslaugas siūlančių specialistų, ypač, kai čia dirbame ir mes.

  Technikos diagnostika

  Elektrinės viryklės dažniausiai priskiriamos prie stambios buitinės technikos. Dėl to reikia atkreipti dėmesį į tai, kad ne kiekvienam klientui yra patogu techniką išmontuoti. Tiesą pasakius, beveik jokiu atveju, nebent jau nusipirkote dėvėtą viryklę, nėra patogu ją iškelti iš tam skirtos vietos bei vežti į remonto centrą. Dėl to galima pradinę konsultaciją atlikti nuotoliu, žinoma, jeigu nuspręsite atvykti į remonto centrą, žymiai sparčiau peržvelgsime ir atliksime diagnostiką atsižvelgiant į įrenginio modelį ir taisytinas vietas.

  Namuose atliekamas taisymas be meistrų padeda sutaupyti išlaidų, tačiau be buitinės technikos šiais laikais yra itin sunku išsiversti ilgesnį laikotarpį, o užsiimti savadarbiu taisymu gali trukti kelias dienas. Taip pat, kaip alternatyvą galima rinktis naujas virykles, tačiau naujos elektrinės viryklės pirkimas kainuos bent jau kelis šimtus eurų, o ką jau kalbėti apie pajungimo, sumontavimo ar net erdvės paruošimo montavimui, išlaidos. Dėl šios priežasties siūlome kokybiškas paslaugas mūsų remonto centre ir profesionalias konsultacijas ir įžvalgas skambučio metu.

  Visi mūsų meistrai turi patikimumo sertifikatą, yra tikri profesionalai su dideliu žinių bagažu bei patirtimi, kuri siekia daugiau nei 25 metus.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti elektrines virykles Kaune?

  Kadangi yra tikrai ne vienas gamintojas, kurio produkcija prekiaujama rinkoje, yra ir daugybė skirtingų mechanizmų bei modelių. Kiekvieno iš jų taisymas gali būti savotiškai unikalus bei – labai sudėtingas, labai lengvas arba tiesiai per viduriuką. Priklausomai nuo to, koks remontas elektrinei viryklei Kaune yra reikalingas, ir kaip sudėtinga tą remontą atlikti (ir kaip sunku gauti pakaitines dalis, jei jų reikia), skiriasi ir remonto darbų atlikimo laikas.
  Dažniausiai problemas mūsų profesionalūs meistrai išsprendžia dar tą pačią darbo dieną, tačiau dauguma gedimų pašalinami iki 24 valandų nuo gedimo užregistravimo. Tik išimtinais atvejais viskas trunka ilgiau.

  Kokia yra elektrinių viryklių remonto kaina?

  Remonto kaina prasideda nuo ~45€. Brangiau visuomet kainuoja sudėtingi ir ilgiau trunkantys remontai, žinoma, kaina yra įvertinama konkrečiau techniniame servise.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Už visas remonto paslaugas atsiskaityti galite sau patogiausiu būdu. Nepriklausomai nuo darbų atlikimo vietos, atsiskaitymą priimame bankiniais pavedimais, mokėjimo kortelėmis arba grynaisiais pinigais.