Gartraukio remonto galimos išlaidos

Jūsų orkaitės ištraukiamasis gaubtas yra vienas iš tų dalykų, kurio nevertinate, kol jis sugenda — nebeatsikratote drėgmės ir kvapų gamindami virtuvėje. žemiau yra vadovas apie vidutines viryklių remonto išlaidas. Visos pateikiamos kainos yra orientacinės. Norėdami sužinoti tikslias viryklės gartraukio remonto kainas jūsų vietovėje, rekomenduojama susisiekti su vietiniais specialistais.

Kiek kainuoja viryklės remontas?

Vidutinės viryklės remonto išlaidos priklausys nuo problemos tipo. Paprastai už pradinį iškvietimą reikia mokėti už tai, kad inžinierius atvyktų į jūsų namus ir apžiūrėtų jūsų viryklę. Jei tai yra paprastas defektas, jie gali tada vietoje pataisyti už nedidelę papildomą kainą arba be jos. Vidutinis viryklės remonto inžinieriaus išnašos mokestis paprastai yra nuo 45 iki 65 eurų. Tačiau, jei reikia sudėtingesnio remonto ar reikia užsisakyti naujų dalių, tai kainuoja papildomai dalims ir darbui. Kai kuriems remonto darbams gali būti taikoma jūsų garantija, atsižvelgiant į problemos pobūdį. Todėl, verta pasitarti su pardavėju ar gamintoju, ar galite nemokamai gauti remontą.

Veiksniai, turintys įtakos viryklės remonto išlaidoms

Yra keletas veiksnių, kurie gali turėti įtakos kainai, kurią mokate už viryklės taisymą, įskaitant: gartraukio dydis ir tipas, viryklės amžius, bendra būklė, pažeidimų ar dalių, kurias reikia taisyti, mastas, reikalingos atsarginės dalys, laikas, reikalingas remontui užbaigti bei kur gyvenate.

Dažnos problemos dėl viryklių

Geras dalykas, susijęs su viryklių gaubtais, yra tai, kad viduje yra palyginti nedaug dalių. Tai reiškia, kad jei jūsų gartraukis sugenda, tai dažniausiai kyla dėl vienos iš trumpiausių problemų sąrašo.

Blogas oro srautas

Jei jaučiate, kad jūsų viryklės gaubtas nepakankamai pritraukia oro, tai dažniausiai kyla dėl variklio arba dėl ventiliacijos patalpoje (patikrinkite, ar atidarytos oro angos ir ar nėra kliūčių).

Neveikia viryklės gaubto žibintai

Tai yra viena iš labiausiai paplitusių problemų. Viryklės žibintai nuspręsta žemiau esančią kaitlentę apšviesti tik ruošiant maistą, jie neturėtų būti naudojami kaip kambario žiburiai ar palikti ilgą laiką. Tai padarius, lemputės gali persipūsti arba sugadinti laidus dėl perkaitimo.

Kvapai, atsirandantys iš ištraukimo ventiliatoriaus

Jūsų viryklės ištraukimo ventiliatorius yra atsakingas už daug „nešvaraus“ oro filtravimą, dėl kurio filtre dažnai kaupiasi nešvarumai ir riebalai. Dauguma šių dienų gartraukių turi nuimamus filtrus, kuriuos galite išimti ir išvalyti. Tai dažnai išspręs problemą.

Sulaužyti jungikliai ar mygtukai

Viryklių gaubtuose yra nedaug išorinių dalių, kurias galima sugadinti, tačiau mygtukai ir jungikliai kartais gali susidėvėti arba spragtelėti, jei jie naudojami stipriai. Jų taisymas dažnai yra greita ir paprasta procedūra, tačiau ji gali apimti gaubto išorinio apvalkalo nuėmimą. Mes visada rekomenduojame samdyti profesionalą, kuris atliktų remontą, kad proceso metu nepažeistumėte jokių kitų elementų.