Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Sugedo gartraukis? Jis ėmė veikti prasčiau nei įprasta arba pradėjo skleisti keistus garsus? Nelaukite didesnių problemų bei nesinaudokite netvarkinga buitine technika bei vertinkite savo saugumą. Salvata meistrai yra įsikūrę Kaune ir priima visus įrenginius skubiems remontams Kaune ar Kauno rajone. Galime suremontuoti beveik bet kokios būklės gartraukį!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Gartraukių atgabenimas į remonto centrą

  Jeigu susidūrėte su dideliais sunkumais, visada Salvata meistrai yra pasiruošę priimti jūsų užsakymą. Susisiekite konsultacijai telefonu  8 700 800 95 ir pristatykite buitinę techniką adresu: Chemijos g.17C, Kaunas

  Kodėl verta mus rinktis?

  Mus verta rinktis dėl keleto skirtingų priežasčių:

  • Patirtis – gartraukius ir įvairiausią buitinę techniką sėkmingai remontuojame jau virš 25 metų
  • Gartraukių remontas – viena iš mūsų specializacijų, dėl to taisome Bosch, Electrolux, Gorenje,
   Miele, Whirlpool ir daugybės kitų gamintojų produckiją
  • Dirbame ir su privačiais klientais, ir su įmonėmis
  • Net, jeigu norite remontuoti patys, galime padėti užsisakyti reikiamas detales

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų, iš kurių ir visų tipų gartraukiai. Esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Gartraukių remontas Kaune ir Kauno rajone

  Savo paslaugas teikiame klientams visame Kauno mieste ir rajone. Gartraukių remontas yra labai specifinė sritis. Tai yra unikalus įrenginys, kurio techninį veikimo principą bei skirtingų gamintojų sprendimus supranta bei išmano tikrai nedaugelis meistrų. Visa laimė, kad Salvata komanda sudaryta iš profesionalių ir kompetentingų meistrų. Atvykę pas mus įsvertinsime gedimo rimtumą, pasiūlysime sprendimą ir pašalinsime gedimą!

  Įrenginio techninė diagnostika

  Priimame visą buitinę techniką fizinėse Kauno Salvata servisuose. Kuriuose nustatome gedimus ir atliekame diagnozes kelių valandų bėgyje. Priimame skubius užsakymus ir gedimus, žinoma, geriausia būtų sutarti ir susiplauoti jums patogų laiką, kuomet meistrai yra laisvi. Mūsų komandoje dirba kompetentingi meistrai, kurie turi ne tik techniką, reikalingą remonto darbams atlikti, tačiau ir žinias bei patirtį. Daugumą gedimų galima pataisyti ganėtinai greitai – dar tą pačią dieną. Jeigu gartraukio modelis – labai retas ar išskirtinis, arba pats remontas yra itin sudėtingas, tokiu atveju darbai užtrunka ilgiau, nes gali reikėti užsakyti papildomas detales ar naudoti specialią įrangą.

  Visgi dažniausiai gedimai sutvarkomi per porą valandų nuo jų užregistravimo.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti gartraukį Kaune?

  Gartraukio remontas gali trukti labai įvairiai. Negalima spekuliuoti remonto trukmės vertinimu dar nežinant, koks tai gedimas ir kaip sunku jį išspręsti. Kadangi gartraukiai montuojami skirtingais būdais, kai kada trukmę prailginti gali sudėtingas sumontavimas, kada bus sunku prieiti prie pačio mechanizmo.
  Visgi dažniausiai trunkama nuo kelių valandų iki vienos paros, kol remontas užbaigiamas.

  Kokios yra gartraukių remonto kainos?

  Gartraukių remonto paslaugos kaina, taip pat, kaip ir darbų trukmė, tiesiogiai priklauso nuo remonto sudėtingumo ir trukmės. Apie remonto kaštus klientą visuomet informuojame prieš pradedant darbus.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Atsiskaitymą už paslaugas priimame pagrindiniais mokėjimo būdais: pavedimu, mokėjimo kortele bei grynaisiais pinigais.