Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų
  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Kasdien naudojamos LG džiovyklės padės pasirūpinti drabužiais, užtikrins, kad ije ne tik greitai išdžiūtų, tačiau išliktų švelnūs, maloniai kvepėtų, galiausiai, padės išvengti drabužių kabinėjimo ant kambariuose esančių baldų. Tiesa, net ir pati geriausia įranga kartais genda. Tokiu atveju svarbiausia nenaudoti jos tuomet, kai matyti, kad yra tam tikri nesklandumai. Kitu atveju sukelsite dar daugiau problemų, kurių tvarkymas kainuos brangiau. LG džiovyklių gedimai – įveikiami, tik svarbiausia juos tvarkyti, kol jie – maži. Siūlome per daug neatidėlioti ir kreiptis į mūsų meistrus, kurie suteiks džiovyklių remonto paslaugas greitai ir kokybiškai.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi LG džiovyklių  gedimai

  Dažniausi LG džiovyklių gedimai susiję su elektronika. Kadangi rinkoje gaminama vis inovatyvesnė technika, kuri turi SMART galimybes, suprantama, kad ilgainiui ji genda. Tiesa, sutvarkyti kompiuterinę džiovyklės dalį gali tik specialistai, kadangi tam reikalinga diagnostinė įranga bei kiti įrankiai, kurie padės gedimus rasti bei pašalinti.

   

  1. LG džiovyklių gedimai dažniausiai paskatina sunerimti tada, kai ekranėlyje nebematyti informacijos, kuri nurodo tam tikros programos funkcijas.
  2. Džiovinimo laikas – labai ilgas.
  3. Po džiovinimo vanduo turi būti pašalinamas iš būgno. Jeigu jo lieka – reikalingas remontas.
  4. Žinoma, meistrų paslaugos reikalingos ir tuomet, kai po džiovinimo matyti, kad drabužiai nėra tinkamai išsausinti. Neveikia LG ir tokiu atveju, kai drabužiai išdžiovinti ne iki galo, ir kai jie visiškai neišdžiovinti. 
  5. Buitinės technikos programos nereaguoja į mygtukų paspaudimus.
  6. Signalas, kad sugedo LG yra tuomet, kai būgnas tinkamai nesisuka. Tai galima matyti vizualiai, taip pat išduoda ir neįprastas garsas.
  7. Nesisuka arba netinkamai (garsiai, lėtai, per greitai) sukasi būgnas.
  8. Jeigu džiovinimas trunka labai ilgai – sistema sugedusi.
  9. Ekrane matomas gedimo kodas.
  10. Nulūžo džiovyklės rankena.
  11. Taip pat “ryškus” gedimas yra sistemos neveikimas pagal programą. Jeigu, pavyzdžiui, nustatote ilgą, tačiau ji veikia trumpai ir atvirkščiai, tai rodo, kad yra gedimas. Dažniausiai būna kompiuterinis, tačiau gali būti susijęs ir su technikos mechanika.
  12. Jeigu džiovinimo metu juntamas svilėsių kvapas – kreipkitės į meistrus.
  13. Būgnas sukasi, tačiau nešildo? Dažniausiai remonto reikia kaitinimo elementui.
  14. Jeigu girdite neįprastus garsus – taip pat džiovyklė turi būti paliekama meistro rankose.
  15. Savaime išsijungianti įranga signalizuoja apie gedimus.

  Kodėl neveikia LG džiovyklė? Be apžiūros į tai atsakyti yra neįmanoma. O kadangi mūsų meistrai gedimus diagnozuoja ir sutvarko dažniausiai per 24 valandas – pasinaudoti paslaugomis verta.

  Salvata – pagalba remontuojant LG džiovykles

  Buitinės technikos remontas atliekamas daugelyje servisų, tad ieškantys geriausios kainos bei kokybės santykio – turėtų pasinaudoti mūsų meistrų paslaugomis. Paslaugos teikiamos ne tik greitai, tačiau ir pigiai, kadangi paslaugų kainos – konkurencingos.

   

  1. Jeigu po gedimo diagnozavimo norėsite naudotis mūsų meistrų paslaugomis – nereikės mokėti atvykimo mokesčio.
  2. Taip pat LG džiovyklių remonto darbams suteikiama garantija.
  3. Darbus atlieka patyrę savo sferos profesionalai, kurie ne vienerius metu dirba šioje sferoje, tad patirtis padeda lanksčiai įvertinti kiekvieną problemą.
  4. Darbai atliekami greitai. Šiuolaikiniam žmogui tai yra labai svarbu, kadangi gyvenimas be džiovyklės – sudėtingesnis.
  5. Darbams naudojamos geriausios kokybės, sertifikuotos dalys, tad tai užtikrina ilgalaikį gedimo pašalinimą.

  Salvata teikia įvairių gamintojų džiovyklių remonto paslaugas.

  Kaip išvengti LG džiovyklių  gedimų?

  LG džiovyklės neges taip dažnai – jeigu skirsite joms šiek tiek dėmesio. Tas dėmesys nėra ypatingas, nekainuoja, tačiau svarbiausia, kad jis turi būti reguliarus. 

  Pavyzdžiui, nedėkite per didelio kiekio drabužių, kadangi didelė apkrova dažniausiai sutrikdo sistemos funkcionalumą. Taip pat darykite pertraukas tarp buitinės technikos naudojimo, kadangi per dažnai intensyviai veikianti technika – genda. Galiausiai, būtinai naudokitės gamintojo instrukcijomis, rekomendacijomis, kurios padės naudotis įranga ilgesnį laiko tarpą.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95