Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Gartraukiai virtuvėse atlieka labai svarbią funkciją. Jie ne tik rūpinasi, kad patalpose būtų išvengiama dūmų, ore pasklidusių kvapų, tačiau taip pat ir valo aplinką, gerina žmogaus kasdienybę. Natūralu, kad sugedus AEG gartraukiui norisi, kad jis vėl kuo greičiau veiktų. Siūlome kreiptis į mus, kadangi AEG gartraukių gedimai mūsų meistrams yra kasdienybė, tad darbai atliekami ne tik greitai, tačiau ir profesionaliai. Jeigu jums reikalingas gartraukių remontas – susisiekite su mumis šiandien!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi AEG gartraukių gedimai

  Kodėl neveikia AEG gartraukis? Gali būti labai daug skirtingų priežasčių, kurie lemia visišką jo neveikimą arba dalinį. Net ir tokiu atveju, kai neveikimas tik dalinis – svarbiausia yra laiku kreiptis į meistrus, kadangi tik tokiu atveju problemas pavyks sutvarkyti. O naudojant įrangą su defektais – ji kur kas greičiau suges.

   

  1. Dirbantys meistrai tikina, kad gana dažna problema yra paprasčiausias įrangos neįsijungimas. Kodėl? Gali būti labai daug priežasčių.
  2. Taip pat apie gedimus signalizuoja ir akustiniai niuansai. Kai variklis veikia labai garsiai – reikia plačiau pasidomėti to priežastimi.
  3. Variklis gali užstrigti.
  4. Nesisuka arba netinkamai sukasi gartraukio sparnuotė.
  5. Variklis taip pat gali užstrigti.
  6. Buitinė technika gali netraukti garų taip, kaip reikia.
  7. Šiuolaikiniai AEG gartraukiai yra labai inovatyvūs, tad kai ekrane rodo gedimą – reikia į tai reaguoti.
  8. Dažnas gedimas, kad nėra jokio apšvietimo.
  9. Taip pat tenka tvarkyti indikacijas, kadangi jos visiškai nereaguoja į pasirinktas funkcijas.
  10. Gedimai gali būti susiję ir su sklendėmis, kurios paprasčiausiai neužsidaro.
  11. Veikimo metu juntamas degėsių kvapas.
  12. Reguliariai reikalingas ir filtrų keitimas, kadangi jie gali apsinešti riebalais.
  13. Meistrams tenka tvarkyti ir mechaninius korpuso pažeidimus.
  14. Ir kiti gedimai.

  Salvata – pagalba remontuojant AEG gartraukius

  AEG gartraukių gedimai yra labai įvairūs, tad visiškai natūralu, kad be meistro akies ir rankos – nei iš vietos. Tiesa, kai kuriems atrodo, kad net ir patys sudėtingiausi gedimai gali būti pašalinami savarankiškai, žiūrint vaizdelius internete. Ar tai yra įmanoma? Dalinai, kadangi mažesniems gedimams pašalinti dažniausiai užtenka video pamokų, tačiau didesni gedimai reikalauja ne tik žinių, tačiau ir tam tikros įrangos. Jų neturint maži AEG gedimai gali virsti labai dideliais, tad pamačius, kad įranga neveikia gerai – būtinai kuo skubiau kreipkitės į meistrus.

  Dažniausi gedimai yra mūsų meistrų kasdienybė. Tiesa, tenka susidurti ir su ypač neįprastomis problemomis, kurios išsprendžiamos didelę ir labai įvairią patirtį turinčių specialistų.

   

  1. Sugedo AEG ir nežinote – koks tai gedimas? Meistrai dažniausiai gedimus randa vos per 24 valandas, tad tai puikus pasirinkimas skubantiems.
  2. Buitinės technikos remontas atliekamas konkurencingomis kainomis.
  3. Tvarkymo darbus atlieka geriausi meistrai, kurie AEG tvarkyme turi ilgametę patirtį.
  4. Darbams suteikiamos garantijos.
  5. Pasinaudojus tvarkymo paslaugomis – nereikės mokėti už meistro iškvietimą.

  Salvata teikia šių gamintojų gartraukių remonto darbus: Zyle, Snaigė, Gorenje, Miele, Zanussi, Philips, Electrolux ir daugelį kitų.

  Kaip išvengti AEG gartraukių gedimų?

  AEG gartraukių gedimai yra gana reti, tačiau kai jau yra – dažniausiai susiję su varikliu. O kadangi tokio tipo gedimus sutvarkyti patiems bus labai sunku – meistrų pagalba yra būtina. Į juos reikia kreiptis tada, kai sistema skleidžia keistus garsus. Dažniausiai taip nutinka tada, kai riebalais apsineša filtrai, varikliukas. To išvengti galima reguliariai pašalinus riebalus bei kitus nešvarumus nuo paviršiaus. 

  Taip pat per ilgai nelaikykite gartraukio įjungto, kadangi jis gali perdegti. Žinoma, rūpinkitės, kad jis ne tik sugertų nešvarų orą, tačiau ir šviestų, tad reguliariai keiskite lemputes, kai jos perdega.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95