Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

    Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!





    Nemokamas iškvietimas

    *Yra papildomų sąlygų

    *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

    Tinkamai veikianti elektrinė kaitlentė turi dirbti nesustodama. Tai reiškia, kad jeigu kepimo, virimo metu kaitlentė išsijungia – gedimas yra ir reikia skirti laiko, kad pavyktų jį rasti. Jeigu elektrinė kaitlentė išsijungia kai įšyla – blogai ir jokiu būdu nenaudokite jos tol, kol gedimas nebus rastas ir sutvarkytas.

    Gali būti, kad gedimas yra mažas, tačiau lygiai taip pat jis gali būti labai didelis, tad apžiūrėjus – meistrai nustatys, koks tvarkymo būdas reikalingas.

    Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

    Kaitlentės gedimai

    Yra labai daug priežasčių, kodėl elektrinė kaitlentė išsijungia kai įšyla. Salvata meistrai dalinasi savo patirtimi ir nurodo kelis dažniausius gedimus.

      1. Labai dažnai kaitlentė visiškai neįsijungia arba išsijungia kai įšyla tuomet, kai yra sugedę kaitinimo elementai. Dažniausiai juos tenka keisti naujais. Nebandykite to daryti patys.
      2. Netinkamas kaitlentės įžeminimas taip pat gali sukelti buitinės technikos veikimo trikdžius. Štai todėl net ir pajungimo darbus geriausia yra palikti meistrams.
      3. Netinkamai pajungtas maitinimas gali sukelti trikdžius, todėl kaitlentė įsijungs, tačiau ilgainiui gali išsijungti. Dažniausiai tuomet vėl pavyksta įjungti kaitlentę ir po kiek laiko ji vėl išsijungia.
      4. Jeigu kaitvietė per daug intensyviai įkaista – kaitlentė gali išsijungti. Naudodami buitinę techniką būtinai remkitės gamintojo rekomendacijomis.
      5. Kaitlentė gali išsijungti tuomet, kai ant jos patenka vandens.
      6. Tokiu atveju, kai ant jos padėtas netinkamo paviršiaus puodas.
      7. Ir kitais atvejais.

    Kaitlentės funkcionalumo niuansai

    Norėdami, kad kaitlentė veiktų puikiai – turite skirti laiko jos priežiūrai. Tai nėra sudėtinga, tačiau – būtina. Susižinokite, kokios medžiagos puodai negali būti dedami ant kaitlentės, taip pat, dažnai valykite paviršių, pašalinkite degėsius, žiūrėkite, kad riebalai bei degėsiai nebūtų prilipę, šalinkite juos specialiomis, neagresyviomis priemonėmis.

    Kaip sutvarkyti kaitlentę?

    Jeigu sugedo buitinė technika – kreipkitės į meistrus, kurie gali padėti pašalinti gedimus. Mūsų meistrai siūlo greitas tvarkymo paslaugas. Užsisakius ekektrinių kaitlenčių remonto paslauga pas mus – atvykimas bei apžiūra, gedimo nustatymas – nieko nekainuos. Paslaugas teikiame pigiai, darbams suteikiame garantiją.

    Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
    Paskambinkite mums!
    8 700 800 95