Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Buitinė technika labai palengvina mūsų kasdienybę, tad suprantama, kad sugedus – reikia kreiptis į meistrus, kad jie sėkmingai sugrąžintų įrangai funkcionalumą. Štai ir toks paprastas prietaisas kaip Bosch mikrobangės – daugelio naudojamos kiekvieną dieną. Tiesa, Bosch gedimai – neišvengiami, tad pamačius, kad įranga neveikia taip tiksliai kaip iki šiol, pastebėjus, kad ji gerai nešildo, galiausiai skleidžia keistus garsus – turite kuo skubiau kreiptis į meistrus, kurie padės tuos gedimus pašalinti. Mikrobangių remontas – kai to labiausiai reikia!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi Bosch mikrobangių gedimai

  Kodėl neveikia Bosch mikrobangė? Tai gali lemti labai daug skirtingų priežasčių, tad aptarsime kelias pagrindines, kurios galbūt padės Jums paprasčiau ir greičiau pamatyti gedimą, kuris reikalauja tvarkymo.

   

  1. Neveikia Bosch mikrobangės durelių užraktas? Kai jos tinkamai neužsidaro – negalima visiškai naudoti įrangos, taigi, tokia maža smulkmena padaro mikrobangę visiškai nefunkcionalia.
  2. Jeigu šildant maistą matyti kibirkščiavimas – būtina meistro apžiūra.
  3. Taip pat su gedimais susiduria ir lėkštės sukimosi varikliukas. Tuomet maistas yra pašildomas netolygiai, viena pusė patiekalo tampa karšta, o kita – vos šilta. 
  4. Taip pat meistrams tenka tvarkyti ir ekranėlio gedimus, kuriuose ne tik matyti – kaip konkrečiu metu maistas yra šildomas, tačiau tuo pačiu ir nuspręsti, kuri programa bus užstatoma.
  5. Elektronikos gedimas – nenusistato reikalinga programa.
  6. Mikrobangės displėjus nerodo informacijos.
  7. Neveikia griliaus funkcija.
  8. Jeigu kondensatas kaupiasi rėme, tikėtina, kad galiausiai mikrobangų krosnelė nebebus pajėgi atlikti jai paskirtų funkcijų. Ar užtenka tik reguliaraus jos valymo? Ne visada, kadangi besikaupiantys garai rodo, kad mikrobangų krosnelės vėdinimo sistema veikia blogai. 
  9. Dažnai perdegus lemputei nedega šviesa mikrobangės viduje.

  Salvata – pagalba remontuojant Bosch mikrobanges

  Bosch mikrobangių problemų šalinimas savarankiškai – nėra geras pasirinkimas, kadangi labai dažnai bandydami gedimus pašalinti patys – žmonės jų padaro dar daugiau. Gedimus reikia palikti tiems, kurie ne tik žino kaip juos sutvarkyti, tačiau taip pat ir turi reikalingą įrangą, kuri padės “naujam gyvenimui prikelti” net ir sunkiai beveikiančią mikrobangę. Mūsų meistrai – Jūsų paslaugoms.

   

  1. Kaip atliekamas remontas? Meistras atvyksta iki kliento durų, tad sutaupoma daug laiko. Juolab, statistiškai – daugelis gedimų yra nustatomi per 24 valandas nuo užklausos pateikimo.
  2. Darbams suteikiama garantija. Jeigu pakartotinai sugedo Bosch mikrobangų krosnelė su ta pačia problema – Jums už tvarkymą nereikia nieko mokėti.
  3. Dažniausi Bosch mikrobangių gedimai – meistrų kasdienybė, tad palikite darbus tiems, kurie gali pasigirti ilgamete patirtimi šioje sferoje.
  4. Teikiamos ne tik mikrobangių remonto, tačiau ir pajungimo paslaugos.
  5. Gedimai šalinami ne tik greitai, tačiau ir pigiai.

  Kuo anksčiau gedimas bus pamatytas ir į jį sureaguota – tuo pigiau tvarkymas kainuos.

  Salvata teikia įvairių mikrobangų krosnelių gamintojų remonto darbus.

  Kaip išvengti Bosch mikrobangių gedimų?

  Mikrobangių gedimai labai dažnai susiję su netinama jų priežiūra. Kadangi ši buitinė technika reikalauja nuolatinio valymo – skirkite tam laiko. Naudokite tik specialias šluostes ir specialius valiklius, kad pavyktų išvengti paviršiaus pažeidimo. Nejunkite tuščios mikrobangės, kadangi ji gali perkaisti, taip pat nešildykite maisto jo neuždengę.

  Taip pat jokiu būdu nenaudokite mikrobangų krosnelėse indų, kurie negali būti šildomi. Tai dažniausiai yra metaliniai indai, taip pat, kitos medžiagos, kurie dekoruoti auksiniais arba sidabriniais dažais. Visa tai gali sukelti įrangos gedimus. Žinoma, nekaitinkite per ilgai. Mikrobangės nėra skirtos kepimui arba virimui. Jų paskirtis yra pašildyti, tad kai žmogus ilgą laiko tarpą be perstojo naudoja įrangą – ji genda ir ne visada pavyksta tuos gedimus pašalinti.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95