Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Sugedusi orkaitė gali labai apsunkinti kasdienybę. Ypač tiems, kurie kasdien mėgsta valgyti šviežiai pagamintą maistą. Ir nors HOTPOINT orkaičių gedimai nėra dažni, tačiau net ir pačios geriausios technikos kartais genda. Svarbiausia pamačius netikslumus – nenaudoti įrangos, kadangi taip galima padaryti dar daugiau problemų, kurių šalinimas vėliau kainuos brangiau, joms sutvarkyti reikės daugiau laiko. Sugedo HOTPOINT orkaitė? Mūsų meistrai – Jūsų paslaugoms. Susisiekite dabar, jei Jums reikalingas orkaičių remontas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi HOTPOINT orkaičių gedimai

  Jeigu neveikia HOTPOINT orkaitė arba veikia prastai – geriausia nelaukti, o kuo skubiau kreiptis į meistrus, kurie gali ne tik greitai rasti gedimus, tačiau ir juos sėkmingai pašalinti. Tam tikri gedimai nuolat pasikartoja HOTPOINT orkaitėse, tad tai padeda efektyviau reaguoti į problemą.

   

  1. Gana dažnai elektrinė orkaitė paprasčiausiai neįsijungia ir gali būti labai daug priežasčių, kodėl taip yra. Nuo elektros gedimų iki pačios įrangos mechanikos problemų.
  2. Orkaitė gali visiškai nešildyti arba nešildyti dalinai. Orkaitė nešildyti gali dėl temperatūros jutiklių gedimų.
  3. Gana dažnos problemos yra susijusios ir su ventiliavimo sistema. Ji gali visiškai neveikti arba veikti dalinai. Dažniausiai šį gedimą sukelia perteklinis riebalų kiekis ant ventiliavimo sistemos
  4. Taip pat meistrams tenka keisti orkaičių stiklus.
  5. Gali neveikti signaliniai mygtukai.
  6. Dažnai reikalingas elektrinės orkaitės kaitinimo elemento keitimas.
  7. Sudužusiam korpusui taikomas elektrinių skardų keitimas.

  Vieni gedimai yra tokie dideli, kad jiems atsiradus įranga nebegali būti naudojama. Kiti – paprastesni, lengvesni, net ir su gedimais orkaitė veikia. Visgi, svarbiausia nenaudoti, kai matote, kad buitinė technika tinkamai neatlieka jai paskirtos funkcijos. Tiesiog didėja tikimybė, kad galiausiai mažas gedimas taps dideliu.

  Salvata – pagalba remontuojant HOTPOINT orkaites

  HOTPOINT gedimai gali būti labai įvairūs. Ne tik maži, tačiau ir labai dideli, tad jų tvarkymas turi būti greitas. Ką daryti tokiu atveju, kai norite kepti pyragus, tačiau orkaitė neveikia kokybiškai? Kreiptis į mus, kadangi mūsų kompetencija – įvairių gamintojų orkaičių remontas.

   

  1. Teikiamos paslaugos apima ne tik HOTPOINT orkaičių remonto darbus, tačiau ir pajungimo, sudėtingo išvalymo. Viskas – vienoje vietoje.
  2. Ne vieno dešimtmečio patirtis leidžia mums pasiūlyti geriausios kokybės paslaugas.
  3. Mūsų komandoje dirba tik patys geriausi meistrai, kuriems dažniausia HOTPOINT gedimai yra kasdienybė.
  4. Per 24 valandas nuo užklausos gavimo dažniausiai nustatoma – kodėl neveikia prietaisas. Lygiai taip pat greitai atliekami ir remonto darbai.
  5. Paslaugos teikiamos konkurencingomis kainomis.

  Buitinės technikos remontas yra žinių bei specialios įrangos reikalaujantis darbas. Visgi, kai kurie žmonės nusprendžia, kad gali patys sutvarkyti HOTPOINT gedimus. Ar tai yra įmanoma? Priklauso nuo gedimo. HOTPOINT gedimai gali būti tiek minimalūs, tiek labai dideli. Svarbiausia – įvertinti savo galimybes, kadangi dažnai bandydami sutvarkyti gedimus  jų padaroma dar daugiau, o tuomet remontas kainuoja daugiau ir trunka ilgiau.

  Salvata teikia įvairių orkaičių gamintojų taisymo darbus.

  Kaip išvengti HOTPOINT orkaičių gedimų?

  Skyrus šiek tiek laiko HOTPOINT orkaitei – galėsite džiaugtis jos funkcionalumu. Kasdieninė priežiūra nėra sudėtinga, tačiau būtina. 

  Orkaitėje patiekalus kepkite tik tokiame inde, kuris galimas pagal rekomendacijas. Taip pat vieno kepimo metu nedėkite labai daug skardų, indų, kurie apkrautų buitinę techniką. Žinoma, saugokite stiklus. Nors jie labai stiprūs, tačiau vistiek dūžta, reguliariai valykite orkaitę, kad riebalų likučiai netrukdytų jos veiklos. Daugelis šiuolaikinių orkaičių turi indikacines lemputes, kurios signalizuoja apie gedimus. Jeigu tokius matote – būtinas meistro iškvietimas.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95