Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Elektrinė viryklė genda retai, tačiau jai sugedus reikia skubiai kreiptis į meistrus. Daugelis žmonių nepaiso akivaizdžių signalų, kurie rodo, kad gedimas yra ir toliau naudoja buitinę techniką. Koks to rezultatas? Maži gedimai virs labai dideliais, o jų tvarkymas ne tik brangesnis, tačiau ne visada įmanomas.

  Dažnas gedimas yra susijęs su elektrinės viryklės kaitviete. Ji gali veikti dalinai arba neveikti visiškai, tačiau bet kuriuo atveju meistro apžiūra yra būtina.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kodėl genda viryklės kaitvietė?

  Elektrinės viryklės kaitvietės keitimas reikalingas labai skirtingais atvejais. Tik po meistro apžiūros galima tiksliai nusakyti gedimą ir tuo pačiu pasirūpinti, kad jis ne tik būtų pašalintas, tačiau ir nepasikartotų.

  1. Elektrinės viryklės kaitvietės keitimas gali būti reikalingas tuomet, kai paviršius yra per retai ir netinkamai valomas. Jis gali būti subraižytas, deguliai tokie dideli, kad nuvalyti jų nebepavyksta.
  2. Dalies keitimas reikalingas tada, kai jis yra suskaldomas. Taip dažniausiai nutinka dėl mechaninių pažeidimų. Šia elektrinės viryklės taisymo paslauga teikia Salvata meistrai.
  3. Elektrinės viryklės kaitvietės keitimas būtinas tada, kai ši jos dalis neveikia tinkamai. Tai gali būti susiję su kaitinimo elementų gedimais.
  4. Kaitvietės korekcijos reikalingos kai tinkamai neveikia viryklės sensorika.

  Kaip išvengti kaitvietės gedimų?

  Norėdami išvengti gedimų – turite kuo daugiau laiko skirti buitinės technikos priežiūrai. Siūlome ne tik nuolatos valyti ekologiškomis priemonėmis, kurios yra neagresyvios, tinkamai naudoti buitinę techniką, remtis gamintojo rekomendacijomis.

  Pamačius net ir mažiausius gedimus – nebandykite jų pašalinti patys, kadangi to rezultatas gali būti ne tik kaitvietės, tačiau ir kitų dalių keitimas.

  Kaip pakeisti viryklės kaitvietę?

  Elektrinės viryklės kaitvietės keitimas yra sudėtingas darbas, kurį gali atlikti tik meistrai, kurie su tuo dirba kiekvieną dieną. Žinoma, keitimo metu reikalinga speciali įranga be kurios nepavyks darbų atlikti tinkamai.

  Keitimui naudojame tik geriausios kokybės detales, kurios garantuoja funkcionalumą bei ilgaamžiškumą, taip pat – teikiame nemokamas konsultacijas, pasiūlome kelias tvarkymo alternatyvas. Darbus atliekame greitai ir pigiai, suteikiame garantiją.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95