Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Indaplovė – svarbus ir be galo naudingas įrenginys jūsų namuose. Tačiau, kaip ir visa kita buitinė technika, taip ir indaplovės gali gesti. Jų gedimai pasireiškia atsiradusiais dideliais triukšmais arba pašaliniais garsais, gedimo indikacija ekranėlyje, suprastėjusiu indų plovimu, užstrigusiu vandens išleidimu arba nebeveikiančia džiovinimo funkcija. Taip pat apie gedimą byloja ir sutrikę programų ciklai. Nelaukite, kol įranga visiškai suges arba nesikankinkite su prastai veikiančia ir net nesaugia indaplove. Salvata meistrai pasiruošę Kaune suremontuoti beveik bet kurio gamintojo ir modelio buitinę techniką.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Indaplovių atgabenimas į remonto centrą

  Nors tai yra ganėtinai stambūs ir dideli įrenginiai, tačiau kai kuriems klientams labiau patinka patiems juos atgabenti į remonto centrą. Galite atvežti techniniai peržiūrai adresu: Chemijos g.17C, Kaunas.

  Prietaiso vežimas į remonto centrą apsimoka tuomet, kai klientui tai padaryti patogu, pvz., indaplovė jau ir taip išmontuojama persikraustant, nesunku ją atjungti ir įkelti.

  Diagnostika bei remonto paslaugos remonto centre bei išsikvietus į namus skiriasi savo kaina. Tam tikrais atvejais labiau apsimoka įrenginį gabenti į remonto centrą, o kitais – kviesti meistrą į namus. Pasirinkus vykti į remonto centrą, jums nereikės mokėti papildomų mokesčių už kitų meistrų atvykimą. Remonto centre apžiūra ir diagnostika yra nemokama, o jūs jau patys galite pasirinkti ar remontuoti indaplovę, ar geriau ją keisti nauja.

  Esant poreikiui padedame ir įsigyti detales, kurių reikia remontui. Ši paslauga patinka tiems, kurie mėgsta viską remontuoti savomis rankomis ir/ar turi laiko gilintis į buitinės technikos taisymą.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Mus rinktis verta dėl to, kad dirbame ir remontuojame buitinę techniką jau daugiau nei 25 metus. Sėkmingai ir tiksliai suremontuosime jūsų AEG, Beko, Bosch, Siemens, Brandt, Candy, Electrolux, Gorenje, Miele, Sharp, Whirlpool ar beveik bet kurio kito gamintojo indaplovę. Mūsų meistrai – patyrę buitinės technikos žinovai, kuriems nesvetimas beveik bet koks gedimas. Atidžiai apžiūrėję ir nuodugniai įvertinę problemas, mūsų meistrai gali priimti sprendimą ir pasiūlyti remontą.

  Be to, meistrai yra pasiruošę skubiems remonto darbams, dėl ko visada yra lengva susiplanuoti jums patogiausią laiką. Klientus visuomet informuojame apie planuojamų darbų apimtis bei kainas. Už sąžiningą ir patrauklią kainą eliminuosime rimtus arba smulkesnius indaplovių gedimus. Visiems remonto darbams suteikiama garantija. Salvata meistrai atliktiems darbams pritaikys net iki vienerių metų (12 mėnesių) garantiją, kuri taikoma ir mūsų užsakytoms detalėms. Jūsų turimoms detalėms papildoma garantija netaikoma.

  .

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Indaplovių remontas Kaune ir Kauno rajone

  Indaplovių remontui jums tikrai reikia pasitikėti tik kompetentingais ir profesionaliais meistrais. Kadangi modernios indaplovės yra itin aukšto lygio buitinė technika ir jose yra daug unikalių konstrukcinių elementų, remontuoti jas patiems ar be patyrusių meistrų pagalbos yra tiesiog pernelyg sunku ir pernelyg rizikinga.

  Iškilus problemoms ar pastebėjus gedimą jūs galite greitai ir efektyviai atlikti įrenginių diagnostiką atvykus į Kauno techninį Salvata servisą. Remontuojame pačių įvairiausių gamintojų techniką, tad esame įsitikinę, kad padėsime išspręsti visas problemas, susijusias su indų plovimo įrenginiais.

  Jeigu norėsite remonto darbus visgi atlikti patys, mes galime padėti užsisakyti reikiamas detales pakeitimui. Kreipkitės interneto puslapyje nurodytais kontaktais nuotoliniai konsultacijai, jeigu nepavyks išspręsti, atvežkite savo įrenginį nurodytu adresu kontaktų skiltyje. Mūsų remonto centre peržvelgsime ir patarsime.

  Technikos diagnostika

  Indaplovės dažniausiai priskiriamos prie stambios buitinės technikos. Dėl to reikia atkreipti dėmesį į tai, kad ne kiekvienam klientui yra patogu techniką išmontuoti. Tiesą pasakius, beveik jokiu atveju, nebent jau nusipirkote dėvėtą indaplovę, nėra patogu ją iškelti iš tam skirtos vietos bei vežti į remonto centrą. Dėl to galima pradinę konsultaciją atlikti nuotoliu, žinoma, jeigu nuspręsite atvykti į remonto centrą, žymiai sparčiau peržvelgsime ir atliksime diagnostiką atsižvelgiant į įrenginio modelį ir taisytinas vietas.

  Namuose atliekamas taisymas be meistrų padeda sutaupyti išlaidų, tačiau be buitinės technikos šiais laikais yra itin sunku išsiversti ilgesnį laikotarpį, o užsiimti savadarbiu taisymu gali trukti kelias dienas. Taip pat, kaip alternatyvą galima rinktis naujas indaploves, tačiau naujos indaplovės pirkimas kainuos bent jau kelis šimtus eurų, o ką jau kalbėti apie pajungimo, sumontavimo ar net erdvės paruošimo montavimui, išlaidos. Dėl šios priežasties siūlome kokybiškas paslaugas mūsų remonto centre ir profesionalias konsultacijas ir įžvalgas skambučio metu.

  Visi mūsų meistrai turi patikimumo sertifikatą, yra tikri profesionalai su dideliu žinių bagažu bei patirtimi, kuri siekia daugiau nei 25 metus.

  Dėl kokių priežasčių indaplovės gali sugesti?

  • Indaplovių gedimo priežasčių gali būti labai įvairių. Dažniausiai jos susijusios su netinkamu buitinės technikos eksploatavimu.
  •       Plaunamos labai nešvarios lėkštės ir kiti indai – nešvarumai užkemša angas ir jose užsilieka, taip pažeisdami sistemas bei mažindami veikimo efektyvumą
  •       Plaunami indai ar įrankiai, kurie netinkami indaplovei – jie gali pažeisti konstrukciją
  •       Indaplovė naudojama, kai yra perkrauta
  •       Prastai įvesta elektros instaliacija, dėl ko nuolat šuoliuoja įtampa

  Įprastai indaplovės gali tarnauti nuo 8 iki 15 metų, iki kol imami pastebėti rimtesni gedimai. Jeigu įrangos veikimo efektyvumas krenta anksčiau, gali būti, kad jai reikalingas taisymas. Saugokite savo indaploves ir jas eksploatuokite pagal gamintojų rekomendacijas bei bendrus, saugaus naudojimo principus. Atsakingai užpildykite talpą, naudokite geros kokybės plovimo medžiagas ir stenkitės saugoti įrangą nuo pažeidimų bei žalos. Taip tikrai prailginsite tarnavimą, o aptarnavimo bei remonto darbai bus reti bei leis pigiau eksploatuoti įrangą.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti indaplovę Kaune?

  Didžiąją dalį remonto darbų atliekame dar tą pačią darbo dieną. Indaploves Kaune suremontuojame per keletą valandų, nebent remonto užduotis yra labai sudėtinga arba reikia užsakyti išskirtines dalis, kurių neturime savo sandėliuose ir reikia laukti jų pristatymo. Apie remonto trukmę meistrai jus informuos prieš pradedant darbus.

  Kokios yra indaplovių remonto kainos?

  Remontuoti kaina yra skaičiuojama pagal gedimą. Indaplovių remonto Kaune kainos startuoja nuo ~45€, tačiau vieni remonto darbai yra pigesni, o kiti – brangesni. Priklausomai nuo įrenginio unikalumo ir sudėtingumo.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Salvata priima atsiskaitymus įvairiais būdais. Už indaplovės remontą galėsite sumokėti bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba grynaisiais pinigais.