Darant remontą ar įrenginėjant naujus namus visada aplanko panika. Net tiksliai apskaičiuotas biudžetas ir blaivus protas nebepadeda. Atrodo, kad perkant įvairius prietaisus bei buitinę techniką, kuri tikrai reikalauja daugiau lėšų nei kilimėlis prieškambariui, bijome suklysti. Juk nenorime išsirinkti nepraktiško ir greitai sugendančio įrenginio, už kurį sumokėjome didelius pinigus. Tai kaip tinkamai išsirinkti buitinę techniką?

Pirmiausia, planuokite

 

Tai – patarimas, kuris sutaupys tiek Jūsų pinigų, tiek laiko. Ieškodami bet kokių naujų daiktų užsidegame noru ir trokštame juos nusipirkti kuo greičiau ir daugiau apie tai nebegalvoti. Deja, tačiau taip darydami dažnai galime suklysti. Jeigu prieš keliaudami į buitinės technikos parduotuvę aiškiai žinosite, ko ten ieškote, bus daug lengviau. Pavyzdžiui, net nesivarginkite ieškoti šaldytuvo, kai vienintelis dalykas, kurį apie jį pagalvojote, yra, kad jo reikia. Pasidarykite sąrašą klausimų ir į juos ramiai atsakykite – kiek pinigų galite išleisti, kokios spalvos technika labiausiai tiks prie interjero, kokio dydžio įrenginys tikrai tilps į pasirinktą kampą, ar juo dažnai naudositės ir ar Jums tikrai reikia kokybiškiausios prekės rinkoje? Kuo daugiau tokių klausimų sau atsakysite, tuo mažiau variantų Jums pateiks parduotuvės, o tuomet jau bus galima rimčiau analizuoti esamus variantus, kurių bus daug mažiau.

Mąstykite kritiškai

Net ir prisiplanavus ir kiek įmanoma susiaurinus paiešką Jūsų laukia išbandymai. Nuvykę į parduotuvę tikrai turėtumėte pasikalbėti su esančiais konsultantais ar specialistais, kurie žino daug daugiau informacijos nei Jūs apie patį produktą, tačiau nepamirškite, jie vis tiek norės produktą parduoti. Iš tiesų, gero linkėdami darbuotojai gali pasiūlyti puikių variantų, kurie palengvins Jūsų kasdienybę su prabangesne buitine technika, tiesiog nepameskite galvos ir permąstykite, ko Jums tikrai reikia. Įvairios orkaitės ar skalbimo mašinos, kurios pasižymi daugybe negirdėtų funkcijų, turbūt nebus reikalingos, kai virtuvėje eksperimentuoti ar skalbti atskirai visus skirtingus audinius nemėgstate ar net nematote prasmės. Jeigu galvojate, kad tikrai to nedarėte, bet norėtumėte pabandyti, turbūt meluojate sau. Didelė dalis žmonių taip apsigauna ir iš tiesų niekada taip ir nepradeda dažno naujų funkcijų naudojimo. Geriau tuos papildomus pinigus skirkite papildomai buitinės technikos garantijai, kuri ilgainiui prietaisui sugedus sutaupys Jums pinigų ir neprivers gailėtis.

 

Jei netikėtai sugedo buitinė technika?

Jeigu Jus domina buitinės technikos remontas, „Salvata” yra patyrusi specialistų komanda, galinti veiksmingai remontuoti įvairių tipų buitinę techniką. Nesvarbu, ar tai nedidelė problema, ar sudėtingesnė, jie turi žinių ir įgūdžių, kad galėtų diagnozuoti ir sutvarkyti įrangą. Susidūrus su netikėtais buitinės technikos gedimais ar sutrikimais, pasikliauti profesionaliomis remonto paslaugomis dažnai gali būti ekonomiškai naudingesnis sprendimas, palyginti su naujos įrangos įsigijimu. Patikėję remontą kvalifikuotiems meistrams, galite prailginti savo prietaisų tarnavimo laiką ir ilgainiui sumažinti išlaidas.