Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Kaitlentės ima vis populiarėti. Daugumoje būstų jos jau pakeitė elektrines bei dujines virykles, o naujos statybos projektuose kaitlentės apskritai tampa kone vieninteliu pasirinkimu. Šis buitinės technikos prietaisas yra inovatyvus, modernus ir juo labai lengva naudotis. Tinkamai pritaikius, jis net gali būti efektyvesnis, patogesnis ir, be abejonės, saugesnis už kaitlentes. Tačiau dėl sparčiai augančio naudojimo atsiranda ir vis didesnis poreikius elektrinių bei indukcinių kaitlenčių remontui.

  Mes pasiruošę priimti visas kaitlentes Kaune ar Kauno rajone. Padėsime suremontuoti prastai veikiančią, nepastoviai veikiančią, visiškai sugedusią arba keistus garsus skleidžiančią kaitlentę. Kadangi tai yra itin delikačios elektronikos pilnas įtaisas, jos taisymas turėtų būti atliekamas tik kompetentingų ir patyrusių meistrų rankomis. Mėgėjams ir mažai patirties turintiems žmonėms nerekomenduojama bandyti patiems jų remontuoti, kadangi kaitlenčių sistemos yra labai jautrios ir net menkiausias netikslumas gali visiškai sugadinti įrenginį bei paversti jį nebenaudojamu. Tačiau esant poreikiui galėsime padėti ir įsigyti reikiamas dalis, kad patys galėtumėte jas pasikeisti, jeigu nenorėsite rinktis paslaugos, kad profesionalūs meistrai viską sutvarkytų už jus.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kaitlenčių atgabenimas į remonto centrą

  Esant galimybei net ir Kaune ar Kauno rajone esantys klientai gali pamėginti atvežti ir į mūsų remonto centrą Kaune, adresu Chemijos g.17C. Kokia iš to nauda?

  Visų pirma – greičiau nustatysime gedimus ir suteiksime nemokamą konsultaciją. Taip pat galėsime vietoje pasiūlyti remonto sprendimus bei užsakyti reikiamas detales taisymui ir keitimui. Dažniausiai pas mus detalės kainuoja pigiau. Jeigu dar pasirenkate profesionalių remonto meistrų paslaugas, sutaupote laiko ir galite vėl mėgautis kokybiška buitine technika savo namams.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Delikačios buitinės technikos remontą reikėtų patikėti tik tiems specialistams, kurie turi patirtį ir žinias, kaip maksimaliai efektyviai ir saugiai taisyti tokią įrangą. Mūsų meistrai dirba su Candy, AEG, Beko, Bosch, Electrolux, Gorenje, Siemens, Whirlpool ir kone visų kitų gamintojų produkcija. Aptarnausime klientus Kaune, nepriklausomai nuo to, kokio amžiaus, dydžio, tipo ar kokios būklės yra kaitlentė.

  Per daugiau nei du su puse dešimtmečio taisant buitinę techniką, tapome vienais iš rinkos lyderių, kurie sėkmingai atliko tūkstančius remonto darbų ir turi tūkstančius patenkintų klientų. Salvata bendradarbiauja ir su privačiais klientais, ir su verslu, jeigu yra reikalingas indukcinių elektrinių kaitlenčių taisymas. Visgi, kadangi dažniausiai kaitlentės būna privačiuose būstuose, dėl jų remonto daugiau kreipiasi fiziniai asmenys. Meistrai deda dideles pastangas į savo kompetencijos kėlimą ir nuodugniai išnagrinėja jūsų įrangą, identifikuoja problemą bei paprastai paaiškina savininkams, kas yra ne taip, ką reikia tvarkyti, kokios kyla rizikos ir kitus svarbiausius faktus.

  Mus, visiems Kaune ar Kauno rajone gyvenantiems žmonėms, kurie nori taisyti kaitlentes, verta rinktis ir todėl, kad savo atliktiems darbams bei pakeistoms detalėms suteikiame ilgalaikes garantijas. Taip užtikrinama dar didesnė darbų atlikimo kokybė ir aukščiausias profesionalumo standartas. Mumis pasitiki daugybė fizinių ir verslo klientų. Didžiuojamės, kad esame vieni iš pionierių buitinės technikos remonto srityje Lietuvoje ir išlaikome lyderiaujančias pozicijas nesustodami siekti maksimalaus klientų pasitenkinimo.

  Pastoviai diegiame ir naujoves. Taisymas atliekamas ir meistrai dirba su moderniausia turima įranga. Nuolat keliame jų kvalifikaciją bei rūpinamės, kad kompetencijos apimtų kuo platesnį technologijų spektrą. Kadangi pačių kaitlenčių gamintojai tobulina produkciją, taisytojai ir remonto meistrai negali atsilikti nuo inovacijų. Be to, remontuojame visų gamintojų produkciją, tad jums nebūtina ieškoti specializuoto meistro, viską atliksime mes!

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Kaitlenčių remontas Kaune ir Kauno rajone

  Užuot vargę ieškodami geriausių remonto paslaugų per pažįstamus ar skelbimus bei permokėję už paslaugas, rinkitės tą paslaugą, kuri jums duotų didžiausią naudą už mažiausias išlaidas. Salvata kaitlenčių remontas Kaune ir Kauno rajone atliekamas atvykus tiesiai į Salvata techninį centrą. Sutarsime jums patogų laiką ir būsime pasiruošę peržiūrėti įrenginį ir atlikti diagnostiką.

  Remonto paslauga kiekvienam klientui duoda daug naudos. Visų pirma – meistrai tiksliai identifikuoja problemas. Kai kada gedimai gali būti labai rimti, pavojingi arba visiškai kritiniai įrangos veikimui. Tokiu atveju kaitlentes reikia remontuoti nedelsiant arba iš karto jas keisti naujomis. Jeigu nusprendžiate, kad remonto kaštai yra per dideli arba tuo atveju, kada įranga pažeista tokiu mastu, kad atitaisymas yra neproporcingai brangus, patys meistrai gali nešališkai patarti priimti tokį sprendimą.

  Tačiau dažniausiai indukcinių elektrinių kaitlenčių remontas yra atliekamas taip, kad klientai sutaupo lėšų ir gauna didesnę naudą, nes jie galbūt jau būna pasiruošę nurašyti šią buitinę techniką ir pirkti naują, o remonto kaštai išsprendžia problemą, leidžia įranga naudotis it nauja, tačiau tai kainuoja daug mažiau. Taigi, kaitlenčių taisymas leidžia išvengti didelių išlaidų ir leidžia vėl mėgautis maksimaliu komfortu.

  Techninė diagnostika ir konsultacija

  Kadangi kaitlentės dažniausiai yra integruojamos arba jau įliejamos į stalviršius bei paviršius, jų išmontavimas ir gabenimas į kitą vietą gali būti sudėtingas. Dėl to visuomet rekomenduojame klientams pradžiai susisiekti dėl pirminės konsultacijos prieš atvykimą į techninį centrą.. Konsultacija yra suteikiama internetu arba telefonu. Jums tinkamu laiku atvykite į Salvata centrą ir išsiaiškinsime visus kylančius klausimus.

  Kaitlenčių taisymas yra greitas ir spartus, dėl to, nes neteks laukti valandų valandas atlikti pirminei diagnostikai. Atliekant remonto darbus galėsite tiesiog būti namuose iki tol kol meistras su jumis susisieks. 

  Taip pat apie problemą galite informuoti telefonu arba pildydami formą internetu. Bet kokia informacija iš jūsų (susijusi su gedimu) gali būti mums naudinga.

  Dažniausiai remonto paslaugos suteikiamos efektyviai. Vidutinė elektrinių indukcinių kaitlenčių taisymo trukmė yra kelios valandos. Nebent, jeigu meistrai neturi reikiamų atsarginių ir pakaitinių dalių, jos yra užsakomos, tada remonto procesas užtrunka ilgiau.

  Apie tai, kiek truks taisymas visuomet informuojame klientą.

  Diagnostika servise yra nemokama. Jeigu remonto darbus norėsite atlikti patys arba nepavyksta rasti gedimo, arba nusprendžiate, kad remontuoti neapsimoka, padėsime užsakyti naujas dalis.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti kaitlentes Kaune?

  Kaitlenčių remontas gali užtrukti labai skirtingai. Mažas elektrinis gedimas gali būti pašalintas vos per valandą ar dvi, tačiau rimtesnių problemų sprendimas, pvz., giluminiai techniniai pažeidimai arba sudėtingų komponentų keitimai jau truks bent kelias valandas arba kelias dienas, jei detales turėsime užsakyti. Tam, kad meistrai pasakytų, kiek tiksliai truks jūsų, Kaune esančios kaitlentės remontas, reikia, kad jie tiksliai nustatytų gedimą. Tuomet jau žinosite optimalų darbų atlikimo terminą.
  Nuteiksime optimistiškai, kad daugumą remonto darbų atliekame per 1-24 valandas.
  .

  Kokia yra kaitlenčių remonto kaina?

  Kaip jau minėjome, vieni remonto darbai trunka ilgiau, o kiti trumpiau. Vienos užduotys yra sudėtingesnės, o kitos – lengvesnės. Savaime suprantama, kad nuo atlikimo termino ir sudėtingumo priklauso ir kaina. Orientaciniu pobūdžiu pasakysime, kad remonto kaina, tiek Kaune, tiek Kauno rajone ar kitose vietose yra vienoda ir prasideda nuo ~45€.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?