Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Kavos aparatai – daugelio labai pamėgti įrenginiai, be kurių pagalbos savo ryto daug kas neįsivaizduoja namuose ar darbo vietoje. Visgi intensyviai naudojami arba tam tikrą amžiaus ribą pasiekę kavos aparatai ima dėvėtis, gesti ir jiems reikalingas taisymas.

  Jeigu jūsų technika nebepagamina kavos, stringa, genda, labai garsiai ūžia, dreba ar matote kitų gedimų indikacijas ekrane, jums tikrai pravers kavos aparatų remontas. Nevarkite su stringančia buitine technika. Salvata dirba jums ir visame Kaune, pasirūpinsime kavos aparatų taisymu.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kavos aparatų atgabenimas į remonto centrą

  Turite galimybę ir laiko? Galite kavos aparatą iš Kauno atgabenti į mūsų remonto centrą, adresu Chemijos g.17C. Čia jūsų laukia nemokamas parkingas prie pat įėjimo.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Mus, kavos aparatų remontui Kaune, rinktis verta dėl bent kelių priežasčių:

  • Dirbame su įvairiausių gamintojų produkcija (Jura, Delonghi, Saeco, Nespresso ir kt.)
  •  Daugumą gedimų eliminuojame per 1-24 valandas
  • Atliktiems darbams ir mūsų nupirktoms bei pakeistoms dalims suteikiame garantiją
  • Turime daugiau nei du dešimtmečius patirties remontuojant buitinę ir virtuvės techniką

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Kavos aparatų remontas Kaune ir Kauno rajone

  Remontuojame įvairiausių gamintojų techniką visame Kauno mieste. Internetu arba telefonu nurodykite gedimus ir meistrai susisieks su jumis kontaktiniais duomenimis bei padės išspręsti su kavos aparatais susijusias problemas.

  Techninė diagnostika

  Jeigu jums aktualus kavos aparatų remontas, mūsų meistrai laukia skubių užklausų iš viso Kauno ir Kauno rajono. Atvykite į remonto centrą jums patogiu metu techniniai diagnostikai, o visas įžvalgas pateiks profesionalai.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti kavos aparatą Kaune?

  Taisymas gali būti labai nevienodas. Vienų gedimų eliminavimui mums prireiks tik kelių valandų, o kitų problemų sprendimui reikės užsakyti dalis ir jų sulaukti. Visgi dažniausiai kavos aparatus Kaune sutvarkome per keletą valandų arba iki vienos dienos.

  Kokia yra kavos aparatų remonto kaina?

  Remonto kaina prasideda nuo ~45€. Pigiau kainuoja paprasti remontai, brangiau – sudėtingas taisymas.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Mūsų meistrai ir remonto centras atsiskaitymus priima bankiniu pavedimu, mokėjimo kortelėmis arba grynais pinigais.