Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Jeigu pastebėjote, kad ledo generatorius ėmė prasčiau veikti, stringa, skleidžia neįprastus garsus arba visai nebeįsijungia, neskubėkite pirkti naujo. Dažniau geresnį (finansiškai) sprendimą pasiūlo ledo generatorių remontas Kaune.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Ledo generatorių atgabenimas į remonto centrą

  Jeigu atgabensite savo ledo generatorius į remonto centrą Kaune, adresu: Chemijos g. 17C diagnostika jums bus nemokama. Be to, padėsime užsakyti reikiamas detales remontui.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Didelė patirtis ir aukščiausia meistrų kompetencija leidžia mums efektyviai ir kokybiškai atlikti visų ledo generatorių remontą. Specializuojamės ne tik buitinės, bet ir profesionalios įrangos remonte. Suteikiame garantijas.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Ledo generatorių remontas Kaune ir Kauno rajone

  Kompetentingi ir profesionalūs Salvata meistrai, visame Kaune ir Kauno rajone gali suteikti konsultaciją skambučio metu arba atlikti generatorių remontą Kauno techniniame Salvata servise. Dirbame su įvairiausių tipų ir modelių įranga.

  Diagnostika

  Atvykite į mūsų remonto centrą, kuriame padėsime išsianalizuoti gedimą ir pasiūlysime sprendimą jūsų turimam įrenginiui.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti ledo generatorius Kaune?

  Ledo generatorių remontas trunka labai įvairiai. Viskas priklauso nuo gedimo, tad apie remonto trukmę jau vietoje informuos meistrai.

  Kokia yra ledo generatorių remonto kaina?

  Kaina, kaip ir trukmė, tiesiogiai priklauso nuo gedimo rūšies. Ledo generatorių remonto kainos prasideda nuo ~40€.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Už paslaugas atsiskaityti galite grynaisiais, pavedimu arba mokėjimo kortele.