Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Restoranų ir viešbučių veikloje marmitai yra labai svarbi priemonė. Jeigu marmitai buvo pažeisti ar sugedo, jums pravers Salvata marmitų remontas Kaune.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Marmitų atgabenimas į remonto centrą

  Kaune esančiame remonto centre nemokamai apžiūrime marmitus bei galime padėti užsakyti pakaitines dalis. Galite atvykti adresu: Chemijos g. 17C

  Kodėl verta mus rinktis?

  Esame buitinės ir profesionalios technikos remonto pionieriai Lietuvoje. Turime didelę patirtį, o mūsų meistrai – kvalifikuoti bei patyrę specialistai, kurių atliktam marmitų remonto darbui Kaune suteikiama garantija.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Marmitų remontas Kaune ir Kauno rajone

  Kaune galite atvykti į mūsų techninį remonto centrą, atliksime diagnostiką ir remontą marmitams. Marmitų remontas leis sutaupyti, vietoje to, kad reikėtų pirkti naujas priemones.

  Diagnostika ir konsultacijos

  Jeigu nežinote kaip sutvarkyti savo įrenginį, galite atvežti į remonto centrą. Taip pat laukiame skambučio mūsų nurodytais kontaktais internetinėje svetainėje. Pokalbio metu nusakykite visas svarbias detales, kas būtent konkrečiai neveikia, taip galėsime labiau įsigilinti ir pasiūlyti sprendimą

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti marmitus Kaune?

  Remontas gali trukti nuo ~valandos iki kelių valandų, priklausomai nuo pačio marmito konstrukcijos ir kiek jų reikia apžiūrėti bei remontuoti.

  Kokia yra marmitų remonto kaina?

  Viskas priklauso nuo remonto specifikos bei atliekamų darbų kiekio. Kaina marmitų remontui prasideda nuo ~40€.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Tai galite padaryti mokėdami pavedimu, mokėjimo kortele arba grynaisiais.