Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Remontuojame pramonines bei buitines mėsmales. Mėsmalių remontas atliekamas mūsų remonto centre, priimame visus skubius ir registruotus užsakymus. Suremontuosime smulkius ar rimtus gedimus bei vėl paruošime jūsų mėsmalę naudojimui!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Mėsmalių atgabenimas į remonto centrą

  Mėsmalių remontas gali būti atliekamas Kaune. Jeigu norite nemokamai sužinoti gedimus, atvežkite ją į remonto centrą, adresu Chemijos g. 17C

  Kodėl verta mus rinktis?

  Daugiau nei 25 metai patirties, tūkstančiai sėkmingai atliktų darbų, daugybė patenkintų privačių ir verslo klientų. Mūsų meistrai – sertifikuoti ir kvalifikuoti specialistai, kurie taisymą atliks nepriekaištingai, o mūsų parūpintoms detalėms bei atliktiems darbams dar taikoma ir garantija.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Mėsmalių remontas Kaune

  Mėsmalių remontas tampa reikalingas, kuomet įranga nustoja veikti taip, kaip tikėjotės arba visai sugenda. Mūsų meistrai pasiruošę atlikti diagnostiką ir pakonsultuoti nurodytais kontaktiniais duomenimis.

  Techninė diagnostika

  Taisymo paslaugas galite gauti Kaune ir Vilniuje. Užregistruokite savo įrenginį diagnostikai arba susisiekite nurodytu telefonu konsultacijai. Pokalbio metu nusakykite visus matomus gedimus ir kuo aiškiau nupasakokite visus elementus, taip Salvata meistrai galės įsivaizduoti ir preliminariai nusakyti problemą.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti mėsmales Kaune?

  Didžiąją dalį remonto darbų atliekame dar tą pačią darbo dieną. Mėsmales Kaune dažniausiai suremontuojame per keletą valandų, nebent remonto užduotis yra labai sudėtinga. Apie remonto trukmę meistrai jus informuos prieš pradedant darbus.

  Kokia yra mėsmalių remonto kaina?

  Remonto kaina prasideda nuo keliasdešimties eurų. Viskas, be abejonės, priklauso nuo pačios užduoties sudėtingumo ir apimties. Visgi Salvata komanda stengiasi remontuoti pigiau.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Už mėsmalių remontą Kaune galima atsiskaityti grynaisiais, pavedimu arba banko kortele.