Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Mikrobangines naudojame tiek namuose, tiek darbo vietose. Tai – labai naudingas ir laiką taupantis įrenginys buityje. Tačiau dėl intensyvaus naudojimo ir didelės naudos, kartais reikalingas ir mikrobanginių taisymas. Nevarkite su prastai veikiančia įranga, nekelkite pavojaus sau ir kitiems. Suremontuosime jūsų mikrobangų krosneles geromis sąlygomis!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Mikrobanginių atgabenimas į remonto centrą

  Mikrobanginę galite atgabenti į remonto centrą, esantį Kaune, adresu.: Chemijos g. 17C Čia bus atlikta nemokama diagnostika, kuri dažnu atveju būna mokama paslauga. 

  Kodėl verta mus rinktis?

  Rinkitės mus, jeigu norite kokybiško ir gero remonto, atlikto per optimalų laiko tarpą. Turime per 25 metus patirties. Per tą laiką spėjome klientams atlikti tūkstančius sėkmingų buitinės technikos remonto darbų. Mūsų meistrai nuolat kelia savo kvalifikaciją, tad mikrobanginių taisymas bus maksimaliai efektyvus ir naudingas.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Mikrobangų krosnelių remontas Kaune ir Kauno rajone

  Remontuojame Samsung, Candy, Sharp, Whirlpool ir kone visų kitų gamintojų mikrobangines. Atvežkite savo mikrobangę į Salvata techninį centrą Kaune adresu: Chemijos g. 17C.

  Įrenginio diagnostika

  Internetu arba telefonu galite užpildyti formą diagnostikai arba susisiekti konsultacijai. Meistrai tiksliai įsivertins gedimus ir pašalins gedimą itin per trumpą laiką. Taip jums remontas bus maksimaliai patogus ir nesukels rūpesčių.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti mikrobangų krosneles Kaune?

  Paprastai buitinę techniką sutaisome per 1-24 valandas nuo gedimo užregistravimo. Mikrobanginių taisymas nėra išimtis. Retų gedimų atvejais tai gali užtrukti kiek ilgiau, ypač, jeigu reikia užsakinėti detales.

  Kokia yra mikrobangų krosnelių remonto kaina?

  Remonto kaina mikrobanginėms Kaune priklauso nuo remonto sudėtingumo ir darbų apimties. Įprastai kainos prasideda nuo ~40€.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Už visas remonto paslaugas galima sumokėti grynaisiais, kortele arba pavedimu.