Dėmesio! Šiuo metu Kauno regione sugedusias orkaites remontui priimame ne tik savarankiškai pristatytas į serviso centrą Chemijos g.17C, bet veikia ir meistro iškvietimo į namus paslauga.

  Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Orkaitės – itin naudingas, tačiau ir didelę apkrovą patiriantis įrenginys. Norint, kad orkaitė veiktų efektyviai, būtinas tinkamas jos naudojimas ir priežiūra. Visgi net ir šiai technikai, su laiku išauga gedimų tikimybė. Nesėkmingi incidentai ar kitos problemos taip pat gali tapti orkaičių gedimo priežastimi. Nevarkite su sugedusia arba prasčiau veikiančia technika ir kreipkitės į mus dėl orkaičių remonto.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Orkaičių atgabenimas į remonto centrą

  Jeigu turite galimybę, galite orkaitę atgabenti į remonto centrą. Ten nemokamai atliksime diagnostiką. Jeigu nuspręsite neremontuoti pas mus – meistrai pasiūlys užsisakyti reikiamas detales pigiau. Salvata remonto centrą galite pasiekti adresu: Chemijos g.17C.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Mūsų remonto paslaugos yra naudingos dėl keleto priežasčių:

  • Turime 25+ metų patirtį remontuojant buitinę techniką
  • Remontuojame bene visų gamintojų ir modelių orkaites
  •  Visi meistrai – kvalifikuoti
  • Atliktiems darbams bei mūsų pakeistoms detalėms (kurias užsakome) taikoma ir garantija

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Orkaičių remontas Kaune

  Jeigu orkaitė nebeįsijungia, prastai veikia, neveikia kažkurie jos režimai arba įrenginys skleidžia didelius garsus – orkaičių taisymas ir remontas tikrai bus naudingas. Kauno techniniame Salvata servise atliksime diagnostiką, identifikuosime gedimus bei juos pašalinsime. Mūsų meistrai yra pasirengę skubioms užklausoms.

  Techninė diagnostika

  Orkaitę nėra lengva transportuoti, dėl šios priežasties galite susisiekti kontaktais pateikiamais internetinėje svetainėje. Pokalbio metu apibūdinkite visus matomus gedimus, o išvadas ir sprendimus pasiūlys Salvata meistrai. Jeigu negalėsime išspręsti problemos, paprasčiausiai pasiūlysime atvykti į techninį centrą Kaune, kuriame atliksime išsamesnę orkaičių analizę.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti orkaites Kaune?

  Orkaičių remontą Salvata meistrai atlieka pakankamai greitai. Daugumą remonto darbų atliekame per 1-24 valandas nuo gedimo užregistravimo. Ilgiau orkaičių remontas Kaune užtrunka tik tada, kai remonto užduotis sudėtinga, specifinė arba reikia laukti, kol bus pristatytos detalės.

  Kokia yra orkaičių remonto kaina?

  Remonto kaina startuoja nuo ~40-45€. Pigiau paprastai kainuoja paprastesni ir greičiau atliekami remontai.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Tai galite padaryti grynaisiais pinigais, kortele arba banko pavedimu.