Patarimai dėl džiovyklės ir skalbimo mašinos kilusioms problemoms

Prietaisų remontas gali būti vienas iš brangiausių ir painiočiausių namų darbų, su kuriais susidurs namo savininkas. Toliau bus pateikiamos dažniausios pasitaikančios prietaisų problemos bei patarimus kaip juos šspręsti. Ne visada galima išvengti ir sudėtingesnių gedimų, tad turėkite omenyje, jog mažiausiai iškiltų rūpeščių ir blogesnės džiovyklės situacijos, jei iškviestumėte specialistus, kurie puikiai atliktų savo darbą.

Džiovyklės bei skalbimo mašinos

Smirdanti skalbimo mašina: laikui bėgant, iš visų nešvarumų, ploviklių, audinių minkštiklių ir vandens, patekusių per priekinę ar viršutinę angą, gali susidaryti kvapas. Vienas iš geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad išvengtumėte kvapų, yra kuo greičiau nuimti šlapius drabužius, kai baigiasi skalbimo ciklas. Be to, palikite skalbyklės dureles ar dangtį atvirą tarp skalbimų, kad spetų išdžiūti. Jei turite mažų vaikų, kurie gali rasti atidarytų skalbyklės durų kvietimą žaisti, įsitikinkite, kad skalbyklos kambario durys yra uždarytos, kol  skalbyklė džiūsta. Taip pat internete galite gauti dar daugiau papildomų patarimų, natūralių valymo tirpalų receptų norėdami pasirūpinti skalbyklės kvapu. Drėgmės kaupimasis džiovintuvo būgne: drėgmę būgno viduje gali sukelti sulaužytas ventiliacijos sklendė ant sienos dangtelio, kur džiovintuvo išmetamosios dujos iš jūsų namo pusės pučia oras. Ant tos sieninės dangtelio esantis atvartas turėtų užsidaryti ir neleisti orui patekti į jūsų namus, kai džiovyklė neveikia. Jei ši sklendė sulaužyta, uždėkite sieninį dangtelį. Įtrūkęs skalbimo mašinos maišytuvo pelekas: įtrūkęs maišytuvo pelekas gali išmušti skalbyklę iš pusiausvyros. Be to, jis taip pat gali suplėšyti drabužius, kurie ant jo užstringa. Rekomenduojama pakeisti įtrūkusį maišytuvą.

Sklendantis skalbyklės sukimo ciklo pabaigoje sklindantis garsas: pašaliniai daiktai, pvz., Monetos po maišytuvu, gali sukelti šią skalbyklės problemą. Nuimkite maišytuvą ir patikrinkite, ar nėra pašalinių daiktų. Ant senesnių poveržlių sukamieji guoliai gali būti susidėvėję ir tokiu būdu pradėti kelti triukšmą. Jei po maišytuvu nėra jokių pašalinių daiktų, rekomenduojama, kad techninės priežiūros specialistas patikrintų jūsų skalbyklę. Sprendimas taisyti ar pakeisti priklausys nuo gaminio amžiaus, bendros jo formos bei jūsų finansinės padeties.

Liejimas ant poveržlės priekinių durų sandariklio: patarimas būtų toks, ištuštinkite visus skalbyklės drabužius. Sumaišykite ¾ puodelio skysto chloro baliklio 1 litrui šilto vandentiekio vandens. Sandarinimo vietą nuvalykite tirpalu ir palikite stovėti penkias minutes. Kruopščiai nuplaukite vietą paprastu vandeniu. Plačiai atidarykite dureles ir leiskite sandarikliui išdžiūti. Tai turėtu padėti ištaisyti šią problemą.