Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Profesionali įranga – visuomet svarbi verslui. Ar tai būtų virtuvės, plovimo, šaldymo, ar bet kokios kitos paskirties technika, jeigu pastebėjote, kad ji ėmė veikti prasčiau, o gal sugedo – nedvejokite kreiptis į buitinės ir profesionalios technikos remonto lyderius Lietuvoje – Salvata.

  Suremontuosime profesionalią įrangą bene geriausia kaina. Turime patirties su įvairiausių tipų ir gamintojų technika. Mūsų meistrai – kvalifikuoti profesionalai, o atliktiems darbams ir mūsų parūpintoms pakaitinėms detalėms taip pat taikoma ir garantija.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Profesionalios įrangos atgabenimas į remonto centrą

  Įrangą galima atgabenti į mūsų remonto centrą. Jis yra Kaune, adresu Chemijos g.17C. Kodėl naudinga įrangą gabenti į remonto centrą? Nes jums nereikės derinti laiko su kitais meistro atvykimais ir mokėti už papildomas transportavimo išlaidas. bei galėsite sulaukti nemokamos diagnostikos. Jeigu turėsite noro remontuoti įrangą patys, padėsime užsakyti reikiamas dalis pakeitimui.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Mus verta rinktis ne tik dėl to, kad esame profesionalais. Savo atliktam remontui pritaikysime garantiją, o visas profesionalios įrangos remontas būna atliekamas kvalifikuotų meistrų rankomis, kurie nuolat kelia savo kompetenciją bei gilina žinias apie įvairias technikos rūšis bei tipus.

  Be to, turime per 25 metų patirtį remontuodami tokią ir panašią techniką. Per šį laiką spėjome sėkmingai atlikti tūkstančius remonto darbų. Profesionalios įrangos remontas – viena iš mūsų pagrindinių specializacijų, tad galite drąsiai kreiptis ir užsakyti paslaugas.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Profesionalios įrangos remontas Kaune

  Kauno mieste yra įsikūręs Salvata remonto centras, kuriame galime čia pat imtis remonto. Kadangi profesionali įranga dažniausiai yra didelių gabaritų ir sunku transportuoti, galime suteikti pirminę konsultaciją telefonu, jeigu paaiškės, kad gedimas yra ganėtinai sunkus, pasiūlysime atvešti tiesiai į mūsų techninį servisą.

  Norint, kad remontas būtų atliktas kokybiškai, reikia rinktis patikimus remonto partnerius. Juk nuo remonto kokybės priklausys ir jūsų veiklos rezultatai.

  Kas yra profesionali įranga?

  Profesionali įranga – didelio pajėgumo, įprastai industrinio tipo įranga, kuri pritaikyta pramoniniams, gamybiniams ar aptarnavimo sektoriaus pajėgumams. Jos veikimas tenkina ne buitinį komfortą, o verslui ir įmonėms reikalingą produktyvumą. Dėl to profesionalios įrangos remontas yra labai reikalingas ir naudingas. Kai kada remonto reikia tiesiog tam, kad pašalinti smulkų gedimą, o kai kada net ir mažas defektas gali smarkiai prastinti visos įmonės veiklos rezultatus.

  Diagnostika

  Konsultaciją suteikiame internetu arba telefonu, visą informaciją galite rasti kontaktinėje skiltyje. Su klientais pokalbio metu išsiaiškiname potencialius gedimus ir servise įrangą apžiūrime, diagnozuojame defektus bei imamės remonto. Darbų trukmė ir kaina tiesiogiai priklausys nuo gedimo ar pažeidimų tipo ir pačios įrangos specifikos.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti profesionalią įrangą Kaune?

  Profesionalios įrangos remontas gali trukti nuo poros valandų iki ilgesnių laiko tarpų. Viskas priklauso nuo gedimo rimtumo ir pačios įrangos specifikos. Nespekuliuosime tuščiais pažadais, bet patikslinsime, kad profesionalios įrangos remontą įvertinti galima tik tiksliai žinant gedimo priežastis bei sprendimo kelią. Tai nustatysime apžiūros ir diagnostikos metu.

  Kokia yra profesionalios įrangos remonto kaina?

  Remonto darbų kaina priklauso nuo jų sudėtingumo ir specifikos. Apie kainą informuojame prieš pradėdami darbus.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Grynaisiais pinigais, pavedimu arba mokėjimo kortele.