Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Restoranų įranga – specifinė profesionalios įrangos rūšis. Jai reikia būti pakankamai pajėgiai, kad galėtų atlaikyti didelę naudojimo apkrovą ilgą laiką, tad ilgaamžiškumas, taip pat labai svarbi savybė. Tačiau dėl intensyvaus naudojimo ir didelių apkrovų, įranga gali gesti. Keitimas nauja – brangus, o dažnu atveju padės daug pigesnis remontas. Jeigu jūsų restoranų įranga ėmė gesti, kreipkitės į Salvata dėl taisymo paslaugų ir išspręskite savo problemas su sąlyginai nedidelėmis išlaidomis!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Restoranų įrangos atgabenimas į remonto centrą

  Esant galimybei, priimame techniką ir į savo remonto centrą Kaune, adresu Chemijos g. 17C Ten nemokamai atliksime diagnostiką restoranų įrangai iš Kauno bei pasiūlysime greitus sprendimus remontui.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Nes turime didelę patirtį. Restoranų įrangos remontas yra paslauga, kurios atlikimui skiriame didelį dėmesį. Nuolat keliame meistrų kvalifikaciją bei tobuliname darbų metodiką. Per 25+ metų rinkoje atlikome tūkstančius sėkmingų taisymų.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Restoranų įrangos remontas Kaune ir Kauno rajone

  Kaune siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, valymo, ruošimo ar kitokių tipų restoranų įrangą. Kadangi šie įtaisai yra profesionalūs ir labai unikalūs, jų remontą galima patikėti tik į patyrusių ir kompetentingų meistrų rankas. Būtent kvalifikuotas remonto paslaugas gali pasiūlyti Salvata. Sėkmingai bendradarbiaujame su įvairiomis įmonėmis visoje Lietuvoje, tarp jų ir restoranais!

  Konsultacija ir įrangos diagnostika

  Prieš įrangos transportavimą galite pasikonsultuoti su Salvata meistrais nurodytais kontaktais puslapio viršuje arba kontaktų skiltyje. Taip pat mūsų meistrai pasiruošę nuolat skubiems taisymo darbams, dėl šios priežasties siūlome nemokamą diagnostiką mūsų Kauno servise ir problemų sprendimus.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti restoranų įrangą Kaune?

  Viskas priklauso nuo gedimo tipo. Įprastai taisymas trunka nuo poros valandų (jeigu nereikia papildomai užsakinėti detalių). Apie tikslią trukmę informuos mūsų meistrai.

  Kokia yra restoranų įrangos remonto kaina?

  Remonto kaina prasideda nuo ~40-50€. Pigiau, be abejonės, kainuoja paprastesni sprendimai, brangiau – sudėtingesnės užduotys.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Grynaisiais, pavedimu, mokėjimo kortele.