Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Daugybė maitinimo paslaugas teikiančių, gamybos įmonių, o taip pat – pasilinksmino vietų, savo veiklos kokybiškai negali vykdyti be ledo generatorių. Ir iš tiesų ši įranga suteikia kur kas daugiau galimybių patogiai bei efektyviai vykdyti bei plėtoti pasirinktą veiklą, tačiau tuo pat metu tenka prisiimti ir atsakomybę. Ledo generatoriai gali sugesti, tad net ir kelios valandos, praleistos nesinaudojant jais, gali tapti nuostolių priežastimi. Ledo generatorių remontas yra tai, ko reikia, kad būtų išvengta šios nemalonios situacijos.

  Kaip ir kodėl genda ledo generatoriai?

  Kad reikalingas ledo generatorių taisymas, pastebėti nesunku – įrenginys tiesiog neatlieka savo funkcijos, neveikia indikacinės lemputės, gali būti girdimi šaižūs garsai ir pan. Pasitaiko ir atvejų, kuomet įrenginys apskritai neįsijungia. Taip nutikti gali dėl netinkamo naudojimo, nepakankamos priežiūros ar natūralaus nusidėvėjimo. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad ledo generatorius, nepriklausomai nuo jo tipo ir modelio, yra pakankamai sudėtingas prietaisas, sudarytas iš įvairių detalių. Todėl geriausias pasirinkimas – profesionalus ledo generatorių taisymas.

  Nuo šiol teikiame ledo generatorių remonto paslaugas ir Kaune!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Salvata – kai reikia greitų ir teisingų sprendimų

  Jei susidūrėte su problema – kasdien reikalinga ledo generatorius nebeatlieka tinkamai savo funkcijos, pats metas kreiptis į Salvatą, nes būtent čia dirba puikiai savo darbą išmanantys ledo generatorių meistrai. Tad galite būti tikri – per trumpą laiką bus rasti ir įgyvendinti teisingi sprendimai, o jūs ir vėl galėsite sklandžiai vykdyti savo veiklą. Garantuojamos patrauklios kainos. Paslauga teikia Vilniuje ir Vilniaus rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95