Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Daugybė įmonių savo veiklos negalėtų kokybiškai bei sklandžiai vykdyti, jei nebūtų naudojamos tešlos maišyklės. Tačiau šis įrenginys ne tik palengvina kasdienius veikos procesus, bet ir gali sugesti, reikalaudamas kuo sparčiau ieškoti atsakymo į klausimą, kur teikiamos remonto paslaugos?

  Kaip ir kodėl genda tešlos maišyklės?

  Kad reikalingas tešlos maišyklių remontas, pastebėti ypač lengva: tešla ne išmaišoma kokybiškai arba ne maišoma iš viso; gali neveikti indikacinės lemputės; kai kuriais atvejais – girdimi šaižūs garsai. Su šiomis kliūtimis gali tekti susidurti dėl įvairių priežasčių, tačiau dažniausiai pasitaikančios – naudojimas, nesilaikant taisyklių; nepakankama priežiūra ar natūralus nusidėvėjimas. Dažnu atveju prietaiso naudotojams yra sudėtinga identifikuoti gedimo priežastį, tačiau to daryti ir nereikia – viskuo pasirūpins tešlos maišyklių meistrai.

  Nuo šiol taisome tešlų maišykles ir Kaune!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Salvata – kai reikia teisingų sprendimų

  Susidūrus su tešlos maišyklės nefunkcionalumu, verta kreiptis į Salvatą. Čia dirba puikūs savo srities meistrai, tad užtikrinamas kokybiškas tešlos maišyklės taisymas. Garantuojamos ir patrauklios kainos – juk kiekvienam verslui svarbu, kad problema būtų ne tik išspręsta, bet ir išlaidos nebūtų didelės. Vis dėlto, mes puikiai suprantame, pinigai svarbūs ne tik tuo atveju, kai kalbame apie remonto išlaidas, bet ir tuomet, kai kalbame apie pajamas. Tam, kad sutrikusi tešlos maišyklės veikla netaptų jūsų verslo nuostolių priežastimi, į iškvietimus reaguosime ypač skubiai.
  Tešlos maišyklių remonto paslauga teikiama Vilniuje bei Vilniaus rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95