Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Galbūt šaldytuvas ėmė labai garsiai burgzti? O gal jis veikia be sustojimo, nebeužsidaro, pernelyg smarkiai šaldo ar visiškai nebeįsijungia? Kad ir kokios problemos kamuoja šią buitinę techniką, mūsų įmonė gali pasiūlyti remonto ir taisymo paslaugas. Galime suremontuoti įrangą, kurią pristatysite į mūsų remonto centrą Kaune.

  Mūsų įmonė turi daugiau nei dviejų su puse dešimtmečių patirtį remontuojant įvairią buitinę techniką. Dirbame su Liebherr, Samsung, Beko, Zanussi, LG ir daugybės kitų gamintojų šaldytuvais. Per visą veiklos laikotarpį padėjome išspręsti tūkstančių klientų problemas bei jiems sutaisėme buitinę techniką. Jeigu jums reikalingas šaldytuvų remontas ar taisymas Kaune – nedvejokite ir kreipkitės.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Pristatymas į Salvata Kauno servisą

  Šaldytuvo ar didelio šaldiklio remontas yra sudėtingas iššūkis, kadangi nuvežti jį pas meistrą tikrai nėra lengva. Nors mažesnį šaldytuvėlį galima sutalpinti į automobilį ar furgoną bei pristatyti į remonto centrą, dešimtis kilogramų sveriantis. 

  Šaldytuvų ir šaldiklių veikimas yra itin svarbus komfortiškai kasdienybei bei elementariam pragyvenimui. Rimtai žiūrime į iškilusias problemas ir dėl to galime rasti techninius sprendimus joms įveikti.

  Net, jeigu galvojate apie seno šaldytuvo keitimą nauju, akimirkai stabtelėkite. Naujos įrangos pirkimas – nepigus malonumas. Galbūt užteks sąlyginai nebrangaus remonto tam, kad pavyktų vėl ilgai ir patogiai naudotis ta pačia įranga? Apžiūrėję šaldytuvus, rasime ir sprendimus!

  Jeigu yra galimybė, visada siūlome klientams atvežti šaldymo techniką į mūsų remonto centrą Kaune Taip galėsime nemokamai diagnozuoti gedimus bei padėsime užsisakyti reikiamas detales ir komponentus, jeigu norėsite taisymo darbus atlikti patys.

  Tam tikru atveju klientams yra patogiau įrangą atvežti tiesiai į remonto centrą, užuot meistrą priimti namuose. Šią paslaugą dažnai renkasi klientai, kurie ruošiasi kraustytis, atlieka remonto darbus, bei turi tinkamą transportą šaldymo technikos gabenimui.

  Jeigu norite atgabenti techniką mums, bet nežinote kaip tiksliai viską daryti atvykus – susisiekite su mumis telefonu arba kitais, interneto puslapyje nurodytais kontaktais. Maloniai atsakysime į jums iškilusius klausimus bei padėsime rasti optimalų būdą, kada ir kaip pristatyti techniką į mūsų remonto centrą. Jame dirbantys technikai optimalia kaina ir greitai pašalins gedimus bei diagnozuos problemas, jeigu nėra tiksliai žinoma, ką ir kaip daryti.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Salvata šaldytuvų remontas – skubus būdas spręsti bet kurį šio tipo technikos gedimą. Mus rinktis verta, nes atliekame darbus itin greitai ir neverčiame klientų laukti. Atliekamiems darbams suteikiama garantija. Ji priklauso nuo remonto pobūdžio ir gali siekti net iki 24 mėnesių.

  Sėkmingai remontuojame buitinę techniką jau daugiau nei 25 metus. Per tą laiką spėjome sėkmingai aptarnauti tūkstančius privačių klientų bei įmonių. Taip pat ir toliau bendradarbiaujame su įvairiais verslais, taisome bei aptarnaujame jų šaldymo techniką.

  Nuo diagnostikos iki problemos sprendimo tikrai reikės nedaug laiko, o mes patys rasime visas reikiamas detales bei sugedusius komponentus šaldytuve, pakeisime naujais.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Šaldytuvų remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų, iš kurių ir visų tipų šaldytuvai. Esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Šaldytuvų remontas Kaune ir Kauno rajone

  Šaldytuvą remontuoti dažniausiai tenka namuose, tačiau dėl greičio ir efektyvumo, visada yra siūloma pristatyti į servisą. Kadangi taisymas servise trunka žymiai trumpiau. Pasistengiame remontą atlikti per trumpiausią įmanomą laiką. Didžioji dalis darbų įvykdoma per 1-24 valandas, tačiau šis laikas gali kisti, priklausomai nuo aplinkybių. Bet kokiu atveju, prieš pradėdami darbus, mūsų meistrai jus informuos apie preliminarią darbų trukmę, kaštus ir kitus aktualius niuansus.

  Kokių gamintojų šaldytuvus taisome?

  Mes remontuojame kone visų gamintojų šaldytuvus, pradedant puikiai žinomais Samsung, Liebherr, LG, Zanussi, Beko ir baigiant vietinio gamintojo Snaigė bei daugybės kitų korporacijų ir koncernų šaldytuvus bei šaldiklius. Mūsų meistrai turi reikiamą patirtį ir kompetenciją, kad galėtų efektyviai atlikti įvairių šaldytuvo komponentų bei detalių pakeitimą ir remontą.

  Kiekvieno gamintojo produkcija yra skirtinga bei turinti savo unikalias savybes. Kiekvieno modelio šaldytuvas ar šaldiklis, taip pat priklausomai ir nuo laikmečio, gali reikalauti kitokio priėjimo ar kitokio sprendimo tai pačiai problemai. Nepriklausomai nuo to, kokio gamintojo šaldytuvą Kaune bei miesto rajone reikia suremontuoti, mes turime įrankius bei žinias, kurių reikia tam atlikti.

  Jeigu norite šaldytuvą remontuoti patys, mes padėsime jums rasti reikiamas detales bei jas užsakysime.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti šaldytuvus Kaune?

  Šaldytuvo remontas gali trukti labai įvairiai. Vieni gedimai yra lengvi ir pvz., reikalauja minimalios invazijos arba labai smulkaus komponento pakeitimo, jo sutvarkymo. Tokie darbai gali užimti vos iki valandos laiko. Tačiau, jeigu defektas ar pažeidimas yra rimtas, gali reikėti net papildomai užsakinėti detales arba iš esmės keisti svarbias mechanines bei elektronines dalis. Toks darbas, su pristatymo (detalių) terminais gali trukti ilgiau nei porą dienų. Apie remonto darbų šaldytuvams trukmę informuojame prieš pradėdami darbus, po to, kai nustatome gedimus.

  Kokia yra šaldytuvų remonto kaina?

  Kaip ir kalbant apie remonto darbų trukmę, taip ir diskutuojant apie kainą, negalima nieko sakyti konkrečiai, prieš nustatant patį gedimą. Įprasti šaldytuvų remonto darbai kainuoja nuo ~45€, tačiau tam tikri darbai kainuos pigiau nei kiti. Kaštai dažniausiai yra tiesiogiai proporcingi atliktam darbui, jo sudėtingumui bei panaudotų detalių ir keičiamų komponentų kaštams. Dėl to, kad pas mus dirba kompetentingi ir patyrę meistrai bei dėl to, kad turime platų partnerių tinklą pakaitinėms detalėms, remonto darbų spartą optimizuojame ir dėl to daug darbų atliekame ganėtinai greitai ir už patrauklią kainą.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Po darbų, už paslaugas atsiskaityti galėsite sau patogiausiu būdu. Salvata priima tris, mūsų šalyje pagrindinius apmokėjimo už paslaugas, būdus. Atsiskaityti už šaldymo technikos remontą galite: grynaisiais pinigais, mokėjimo kortele bei išankstiniu pavedimu per banką. Grynais ar kortele atsiskaitymas įvyksta iš karto, o pavedimo patvirtinimo gali tekti palaukti keletą minučių ar kelių valandų, jeigu atliekamas tarpbankinis pavedimas.